Niemiecki naśladowca malarstwa holenderskiego, XVIII w.

8,050.00

Chłopska zabawa w karczmie

Olej, płótno;
51 x 60,5 cm
Stan zachowania: obraz po dawnej konserwacji, płótno dublowane. Do obrazu załączona opinia Marii Kluk.

SKU: 361380 Kategorie: ,