Wyświetlanie 496–510 z 610 wyników
Michał POCIECHA
287.00 złMichał POCIECHA
François GRENIER
172.00 złFrançois GRENIER
Henryk SIEMIRADZKI
287.00 złHenryk SIEMIRADZKI
Charles COUSEN
230.00 złCharles COUSEN
Henryk PILATTI
230.00 złHenryk PILATTI
FARYS, 1858
Staloryt, papier; 125 x 85 mm (kompozycja)
Sygnowany z płyty l.d.: rys. H. Pillati, p.d.: sztch W.C.Wrankmore
François DELPECH
287.00 złFrançois DELPECH
ADELAJDA DUFRENOY
Litografia, papier; 185 x 132 mm
Sygnowany z płyty l.d.: Lith. de Delpech; śr. d.: Mme Dufrenoy.; niżej napis piórem: Dufrenoy née Billet
DŻALMA, XIX w.
230.00 złDŻALMA, XIX w.
GRAFIK NIEMIECKI
Akwaforta, akwatinta; 15,5 x 11 cm
Opisany z płyty u dołu: Naumburg’s Kunstinst. Lpzg | Dzalma.
Friedrich FLEISCHMANN
230.00 złFriedrich FLEISCHMANN
MORITZ FERDINAND SCHMALTZ
Miedzioryt, papier; 192 x 142 mm
Sygn. z płyty d.: Meyer gez. F. Fleischmann gest.
Bernard Romain JULIEN
172.00 złBernard Romain JULIEN
Luis Henri de RUDDER
172.00 złLuis Henri de RUDDER
Jan Erazm KOTOWSKI
1,725.00 złJan Erazm KOTOWSKI
POCHÓD KOZACKI
Ołówek, papier; 28,5 x 39,5 cm
Sygnowany l.d.: JanKotows
Wlastimil HOFMAN
2,500.00 złWlastimil HOFMAN
TRYPTYK Z PALESTYNY, lata 40. XX w.
1) Jagnię, 1945 r.
Piórko, ołówek, papier; 8,3 x 15,6 cm
Sygnowany piórkiem p.d.: 4 / I; WH [monogram wiązany]; 1945 | Jaffa
Na odwrocie sygnowany ołówkiem na środku przy dolnej krawędzi: Palestyna | WH [monogram wiązany]
2) Pejzaż górski
piórko, papier; 11 x 20,2 cm
sygnowany ołówkiem l.d.: WH [monogram wiązany]
3) Na plaży, 1945 r.
piórko, papier; 8 x 15,4 cm
sygnowany piórkiem p.d.: 4/ III WH [monogram wiązany] 45 | Jaffa
Na odwrocie sygnowany ołówkiem, na środku: Palestyna |
WH [monogram wiązany]
Wojciech WEISS
4,000.00 złWojciech WEISS
JADZIA, 1940 r.
kredka, papier; 29 x 23 cm
Nie sygnowany
Na odwrocie owalna pieczęć:
ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA | DOM ARTYSTY | [faksymile podpisu artysty] WW;
poniżej pieczęć z numerem: 005284; na środku dolnej krawędzi napis ołówkiem (ręką Aneri): Jadzia 1940
Zofia STANKIEWICZ
575.00 złZofia STANKIEWICZ
PAŁAC NA WODZIE W ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH W WARSZAWIE
Akwaforta, papier,12 x 14,2 cm (odcisk płyty)
Sygnowana ołówkiem pod ryciną l: Zofia Stankiewicz; p.: Łazienki
Na odwrocie napisy kolekcjonerskie z 1938 r.
Louis DESPLACES
1,495.00 złLouis DESPLACES
Św. CLARA wg Giovanni Battista Gauli zw. Baccicia, 1729
Akwaforta, papier; 48 x 32 cm arkusz, 46,5 x 29,5 cm odcisk płyty
Sygnowany z płyty d.: Sainte Claire | Tableau de Jean Baptiste Gauli, dit le Bacchiche, qui est dans le Cabinet de M.r Crozat. | Peint sur toile, de la m^eme grandeur par Louis Desplaces.