Wyświetlanie 466–480 z 610 wyników
Józef GRACZYŃSKI
345.00 złJózef GRACZYŃSKI
345.00 złJózef GRACZYŃSKI
345.00 złJózef GRACZYŃSKI
345.00 złJózef GRACZYŃSKI
RZEKA W ZIMOWYM LESIE
Ołówek, papier; 14 x 18 cm
Sygnowany l.d.: JGraczyński
Józef GRACZYŃSKI
345.00 złJózef GRACZYŃSKI
JELEŃ W ŚWIERKOWYM LESIE
Ołówek, papier; 15 x 21,5 cm
Sygnowany p.d.: JózefGraczyński
Jan GOLUS
920.00 złJan GOLUS
MIASTECZKO NA ZBOCZU
Sangwina, ołówek, papier; 13,6 x 19,3 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: J. Golus
Józef GRACZYŃSKI
345.00 złJózef GRACZYŃSKI
RZEKA W ZIMOWYM LESIE
Ołówek, papier; 13,5 x 21 cm
Sygnowany p.d.: JGraczyński Starkowicz
ZESPÓŁ 53 RYCIN Z MUSEO PIO CLEMENTINO
11,500.00 złZESPÓŁ 53 RYCIN Z MUSEO PIO CLEMENTINO
Rzym, Antonio Fulgoni, 1782-1783
Arkusze 58 x 44 cm, odciski płyt 49 x 32 cm
Plansze ilustrujące najważniejsze rzeźby dzieła starożytne muzeum
Rysunki wykonali Franciszek Smuglewicz, Vincenzo Pacetti, Niccolo Ricciolini, Marco Carloni, P. Matteini, Vincenzo Dolcibene, Francesco Camporesi, Lorenzo Rocchegiani, Camoncini, Antonio Cecchi, L. Corazzari.
Rytowali Marco Carloni, François Morel, Benigno Bossi, Alessandro Muchetti, Girolamo Carattoni, Domenico Pronti, Giuseppe Perini, Rastaine
Ignatz WALSCH
172.00 złIgnatz WALSCH
WIDOK ZAMKU, 1946
575.00 złWIDOK ZAMKU, 1946
GRAFIK POLSKI
Akwatinta, ołówek; 9,5 x 15 cm (docisk płyty)
Sygnowana ołówkiem pod rycina: Kazimierz […] 1946
Ch. BERG
230.00 złCh. BERG
KATEDRA WE FRYBURGU, 2 poł. XIX w.
Akwaforta, akwatinta, papier; 15,5 x 10 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Freiburg in Br. Ch Berg
BOIRONN
230.00 złM. FRITZMANN
230.00 złM. FRITZMANN
JUDENSTRAßE W HILDESHEIM, pocz. XX w.
Akwaforta, akwatinta, papier; 15 x 10,5 cm
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Hildesheim Hintererbrühl M Fritzmann
POWIERNIK, XIX w.
172.00 złKNOCHENHAUER – AMTSHAUS W HILDESHEIM, pocz. XX w.
230.00 zł