Wyświetlanie 481–495 z 610 wyników
CYCERON
3,450.00 złCYCERON
Edwarda PRZEORSKA
920.00 złEdwarda PRZEORSKA
EKSLIBRIS TADEUSZA PRZYPKOWSKIEGO, 1943
Płyta miedziorytnicza; 108 x 53 mm
Sygnowany l.d.: ep | 43
Stanisław DYBOWSKI
3,220.00 złStanisław DYBOWSKI
W SKŁADZIE DYWANÓW, ok. 1930
345.00 złW SKŁADZIE DYWANÓW, ok. 1930
PROJEKT PLAKATU – WSPÓŁZAWODNICTWO PRACY POTĘGĄ NARODU, 1948
920.00 złPROJEKT PLAKATU – WSPÓŁZAWODNICTWO PRACY POTĘGĄ NARODU, 1948
LEKTURA, ok. 1930
345.00 złLEKTURA, ok. 1930
Stefan RASSALSKI
920.00 złStefan RASSALSKI
DON KICHOT
Drzeworyt, papier; 32 x 41 cm
Sygnowany ołówkiem l.d.: SRassalski
AUDIENCJA, XIX/XX w.
460.00 złAUDIENCJA, XIX/XX w.
AUTOR NIEROZPOZNANY
Tusz, papier; 20 x 21 cm
Sygnowany p.d. nieczytelnie
UCZTA W OGRODZIE, XIX/XX w.
460.00 złWYZNANIE, XIX/XX w.
460.00 złCESARZ, XIX/XX w.
460.00 złEDUKACJA, XIX/XX w.
460.00 złDUCHOWNI PRZY STOLE, XIX/XX w.
460.00 złRoman KOCHANOWSKI
460.00 złRoman KOCHANOWSKI
L. PRECHACZEK
345.00 złL. PRECHACZEK