Wyświetlanie 511–525 z 604 wyników
F. LIVI
172.00 złF. LIVI
DOMENICHINO, 1846
Akwaforta, papier; 46 x 31,5 cm (arkusz); 29,3 x 22,3 cm (odcisk płyty)
Sygnowana z płyty d.: Domenichino dip. G. Tubino dis. F. Livi inc.
WASILIEW
575.00 złJohann Georg HERTEL
460.00 złJohann Georg HERTEL
Johann Nepomuk STRIXNER
1,150.00 złJohann Nepomuk STRIXNER
1000
Ferdinand I Piloty
1,150.00 złFerdinand I Piloty
Bernardino CAPITELLI
690.00 złBernardino CAPITELLI
Christian Wilhelm Ernst DIETRICH
690.00 złChristian Wilhelm Ernst DIETRICH
JEZUS I SETNIK Z KAFARNAUM, 1 poł. XVII w.
920.00 złJEZUS I SETNIK Z KAFARNAUM, 1 poł. XVII w.
ŚW. ŁUKASZ EWANGELISTA, 1 poł. XVII w.
920.00 złŚW. ŁUKASZ EWANGELISTA, 1 poł. XVII w.
François MAZOT
632.00 złFrançois MAZOT
JOHANN TETZEL, 1717
805.00 złCornelis de BRUYN
1,840.00 złCornelis de BRUYN
Tadeusz CIEŚLEWSKI (syn)
1,100.00 złTadeusz CIEŚLEWSKI (syn)
KOMPOZYCJA, 1929
Drzeworyt; 9,4 x 7,5 cm w świetle passe-partout
Odwrocie założone pocztówką ze znaczkiem amerykańskim oraz stemplem okrągłym: POLPEX STATION CHICAGO, IL | AUG 26 P. M. 1966.
Na odwrocie napis: Tadeusz Cieślewski syn | Warszawa 1929
NIEOKREŚLONY ARTYSTA WŁOSKI (?)
1,380.00 złNIEOKREŚLONY ARTYSTA WŁOSKI (?)
WIDOKI RZYMU W STYLU LUIGI ROSSINIEGO – ŚWIĄTYNIA WESTY, ok. 1850
Pędzel w tonie brunatnożółtym na szkicu ołówkiem, biele gwaszem (oksydowane), papier maszynowy beżowy, pożółkły; 29,6 x 37 cm (owal)
Na odwrocie nalepka własnościowa z monogramem PM i napisem POZNAŃ
WIDOKI RZYMU W STYLU LUIGI ROSSINIEGO – MOST NA TYBRZE, ok. 1850