Wyświetlanie 10891–10905 z 11733 wyników
KINKIET NEOKLASYCYSTYCZNY, DWUŚWIECOWY, ELEKTRYCZNY, pocz. XX w.
1,380.00 złKINKIET NEOKLASYCYSTYCZNY, DWUŚWIECOWY, ELEKTRYCZNY, pocz. XX w.
Brąz odlewany, cyzelowany, złocony, wys. 35 x 31 x 13 cm
IKONA, ŚWIĘTY MIKOŁAJ, Rosja, pocz. XIX w.
1,035.00 złTŁOK PIECZĘTNY W FORMIE PTASIEGO SZPONU TRZYMAJĄCEGO KULĘ
460.00 złTŁOK PIECZĘTNY W FORMIE PTASIEGO SZPONU TRZYMAJĄCEGO KULĘ
Alpaka, wys. 9 cm
W kartuszu monogram J. S.
TABAKIERKA ZE SCENĄ MYŚLIWSKĄ, Austria, Stephan Eduard Starkloff (?), przed 1866
978.00 złTABAKIERKA ZE SCENĄ MYŚLIWSKĄ, Austria, Stephan Eduard Starkloff (?), przed 1866
Srebro, wewnątrz złocone, grawerowane, niello, próba 13, waga 45 g, 1 x 6 x 3,5 cm
Znakowanie: cecha austriackiego urzędu probierczego, dwugłowy orzeł z herbem na piersi (godło Austrii), SES, 5
TRZY POSTACIE TRZYMAJĄCE MISĘ, 2 poł. XX w.
3,220.00 złTRZY POSTACIE TRZYMAJĄCE MISĘ, 2 poł. XX w.
Ceramika, wys. 17,5 cm, śr. podstawy 14,5 cm
Tomasz KARABOWICZ
4,370.00 złWojciech Weiss
2,300.00 złWojciech Weiss
2,300.00 złWojciech Weiss
2,300.00 złWojciech Weiss
2,300.00 złWojciech Weiss
2,300.00 złMalarz europejski
11,500.00 złMalarz europejski
Portret mężczyzny z medalem Aleksandra i Za gorliwość na wstędze orderu św. Andrzeja, przed 1840
Margarete Wedel
2,875.00 złStefan Pieniążek
1,955.00 złTOMASZ KARABOWICZ
1,380.00 złTOMASZ KARABOWICZ
MARTWA NATURA Z DWOMA DZBANKAMI I DWOMA KIELICHAMI, 2012
Olej, płótno, 61 x 46 cm
Sygnowany l.d.: TK | 2012 | TOMASZ KARABOWICZ i na odwrociu