Wyświetlanie 10936–10950 z 11743 wyników
Wojciech Weiss
2,300.00 złWojciech Weiss
2,300.00 złWojciech Weiss
2,300.00 złWojciech Weiss
2,300.00 złWojciech Weiss
2,300.00 złWojciech Weiss
2,300.00 złFeliks Szewczyk
2,875.00 złFeliks Szewczyk
Przeprawa dwóch ułanów przez wodę
Akwarela, papier, 48 x 65 cm
Sygnowany p.d.: F.SzewczyK
Stanisław Żurawski
3,048.00 złIkona, Święci Orędownicy
518.00 złFigura kobiety z puttem, Włochy, XIX/XX w.
14,375.00 złFigura kobiety z puttem, Włochy, XIX/XX w.
Alabaster, wys. 77, śr. cokołu 22 cm
Stan zachowania: naprawy
Jan Golus
8,050.00 złFotografia Józefa Piłsudskiego
345.00 złIkona, Święty Mikołaj
403.00 złMedal pamiątkowy, Kampania 1870-1871, Niemcy
115.00 złMedal za odwagę I klasy
288.00 zł