Margarete Wedel

2,875.00

Bukiet kwiatów w wazonie

Akwarela, tektura, 72,5 x 65,5 cm
Sygnowany p.d.: M Wedel.
Malarka pruska, Studiowała na Akademii w Królewcu u L. Dettmanna. Prace artystki znajdowały się w budynkach użyteczności publicznej Królewca i Elbląga (Ratusz) oraz w Muzeum Miejskim w Królewcu.

SKU: 361553 Kategorie: ,