KINKIET NEOKLASYCYSTYCZNY, DWUŚWIECOWY, ELEKTRYCZNY, pocz. XX w.

1,380.00

Brąz odlewany, cyzelowany, złocony, wys. 35 x 31 x 13 cm

SKU: 361570 Kategorie: ,