FIGURA GŁUSZCA, Niemcy, Turyngia, Katzhütte, Hertwig & Co, 1941 -1958

2,300.00

Fajans, farby ceramiczne, wys. 41 cm

Sygnowany wyciskiem: Möller; wyciskiem: 3702; zieloną farbą: dom z literą H nad sylwetką kota, nad domem napis Hertwig, pod 13

Model: Reinhard G. Möller

Stan zachowania: drobna szczerbka na dziobie