Wyświetlanie 16081–16110 z 18649 wyników
BUŻUAREK, Wrocław, Bracia Sommé, 1906
1,770.00 złBUŻUAREK, Wrocław, Bracia Sommé, 1906
Srebro, próba 800, waga 234 g, 9 x 17,5 x 14 cm
Wyryty monogram EL pod koroną hrabiowską i data 1906
Puncowanie: BR.SOMMÉ 800 półksiężyc, korona ; wyryta data 1906
KOBIERZEC ERSARI, Zachodni Turkiestan, poł. XX w.
1,725.00 złKOBIERZEC ERSARI, Zachodni Turkiestan, poł. XX w.
Watek wełna, osnowa len; 139 x 196 cm
KINDŻAŁ TYPU KAMA, Kaukaz, k. XIX w.
3,360.00 złPAPIEROŚNICA Z WZOREM GEOMETRYCZNYM, Polska, Warszawa, 1921 – 1931
322.00 złPAPIEROŚNICA Z WZOREM GEOMETRYCZNYM, Polska, Warszawa, 1921 – 1931
Srebro, próba 3, wewnątrz złocona, waga 129 g; 11 x 8 cm
Puncowanie: w kształcie baryłki: 3, głowa kobiety w chuście; W; M./W.
KOBIERZEC, Azja Centralna, poł. XX w.
2,300.00 złKOBIERZEC, Azja Centralna, poł. XX w.
Watek wełna, osnowa len; 276 x 200 cm
MASZYNKA DO PARZENIA KAWY, Polska, Warszawa, Norblin, XIX/ XX w.
2,242.00 złMASZYNKA DO PARZENIA KAWY, Polska, Warszawa, Norblin, XIX/ XX w.
Plater na nowym srebrze, drewno (uchwyty, pokrętło), szkło (pokrywka), wys. 31 cm
PAPIEROŚNICA, XX w.
630.00 złPAPIEROŚNICA, XX w.
Srebro, próba sterling, waga 81 g; 10,5 x 7,5 cm
Puncowanie: STERLING
MAPA PRUS KRÓLEWSKICH I KSIĄŻĘCYCH, Christoph Weigel, Norymberga, 1720
1,840.00 złMAPA PRUS KRÓLEWSKICH I KSIĄŻĘCYCH, Christoph Weigel, Norymberga, 1720
Miedzioryt kolorowany, papier; 36,5 x 45 cm (arkusz), 33 x 38,5 cm (odcisk płyty)
W kartuszu tytuł: BORUSSIA integra accuratori stylo delineata à Christoph: Wiegelio Norib:; p.d.: M.K.f.
PARA PODSTAWEK DO SZKLANKI, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, k. XIX w.
920.00 złPARA PODSTAWEK DO SZKLANKI, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, k. XIX w.
Mosiądz srebrzony, wys. 10,5, śr. 7,3 cm
Puncowanie: w owalu wokół gwiazki B. HENNEBERG WARSZAWA; 1883
Marjorie Christine BATES
23.00 złMarjorie Christine BATES
TARG RYBNY W SALISBURY
Druk barwny papier; 14 x 8,7 cm
PATERA Z PAŁĄKIEM DEKOROWANA MOTYWEM WINNEGO GRONA, Niemcy, Krefeld, J.P. Kayser & Sohn AG, ok. 1900
575.00 złPATERA Z PAŁĄKIEM DEKOROWANA MOTYWEM WINNEGO GRONA, Niemcy, Krefeld, J.P. Kayser & Sohn AG, ok. 1900
Cyna; 15 x 32,5 x 27 cm
Sygnowany: orzeł z napisem: KAYSER
Marjorie Christine BATES
CLOSE GATE W SALISBURY
MLECZNIK, Niemcy, poł. XIX w.
517.00 złMLECZNIK, Niemcy, poł. XIX w.
Metal srebrzony, kość (uchwyt), wys. 12,5 cm
Wyryte dwa herby rodziny Zitzewitz: dwugłowy orzeł, w klejnocie trzy pióra strusie; dwugłowy orzeł w koronach, w klejnocie siedem piór strusich
Puncowanie: 4
Marjorie Christine BATES
POULTRY CROSS W SALISBURY
HERB, Niemcy, 2 poł. XIX w.
1,725.00 złHERB, Niemcy, 2 poł. XIX w.
1,725.00 złKIELICH TYPU RÖMER Z HERBEM KISSELMANN, Śląsk, 2 poł. XIX w.
Szkło przezroczyste, bezbarwne, ryte, złocenia, wys. 23 cm
Wyryty herb
KINKIET SECESYJNY, ok. 1900
230.00 złKIELICH TYPU RÖMER Z HERBEM TAUENTZIEN, Śląsk, 2 poł. XIX w.
Wyryty herb
Wyryty herb
PATERA Z GODŁEM AUSTRII, Austria, 2 poł. XX w.
575.00 złPATERA Z GODŁEM AUSTRII, Austria, 2 poł. XX w.
Szkło ołowiowe, bezbarwne, przezroczyste, szlifowane; wys. 3,5, śr. 32 cm
Wyryty herb
MOŹDZIERZ, Niemcy, Saksonia, Miśnia, XIX/XX w.
345.00 złMOŹDZIERZ, Niemcy, Saksonia, Miśnia, XIX/XX w.
Porcelana; wys. 9, śr. 10,5 cm, tłuczek 14 cm
Sygnowany wyciskiem: 0; na tłuczku kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze
SPINKA DO KRAWATA Z SZAFIRAMI I DIAMENTAMI, Austria, po 1922
1,150.00 złSPINKA DO KRAWATA Z SZAFIRAMI I DIAMENTAMI, Austria, po 1922
Srebro, próba 900, 11 diamencików, 18 szafirów, waga 3 g, dł. 6 cm
Puncowanie: głowa ptaka
DZBANEK W TYPIE WEDGWOODA, Anglia, Safforshire, k. XIX w.,
1,035.00 złDZBANEK W TYPIE WEDGWOODA, Anglia, Safforshire, k. XIX w.,
Porcelana biała, liliowe nakładki ze scenami antycznymi, wys. 21 cm
Sygnowany czarnym drukiem: godło Wielkiej Brytanii z napisem PATENT | 117
Srebro, próba 875, kryształ górski, waga 5,5 g, dł. 5 cm, kamień śr. 12 mm
Puncowanie: 1C8; M, gwiazdka z sierpem i młotem, 875
ELEKTRYCZNA LAMPA KOLUMNOWA, pocz. XX w.
690.00 złPOPIERSIE DZIEWCZYNY W CZEPCU, Włochy, k. XIX w.
4,720.00 zł12 ZAKĄSKOWYCH NOŻY DO RYB, Niemcy, Brema, Koch & Bergfeld, po 1888
977.00 zł12 ZAKĄSKOWYCH NOŻY DO RYB, Niemcy, Brema, Koch & Bergfeld, po 1888
Srebro, próba 800, waga 366 g, dł. 18,5 cm
Puncowanie: patera, 800, półksiężyc, korona
FIGURKA, PIERROT GRAJĄCY NA MANDOLINIE, ok. 1930
575.00 złZapytanie o produkt