PARA PODSTAWEK DO SZKLANKI, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, k. XIX w.

920.00

Mosiądz srebrzony, wys. 10,5, śr. 7,3 cm
Puncowanie: w owalu wokół gwiazki B. HENNEBERG WARSZAWA; 1883