MASZYNKA DO PARZENIA KAWY, Polska, Warszawa, Norblin, XIX/ XX w.

2,242.00

Plater na nowym srebrze, drewno (uchwyty, pokrętło), szkło (pokrywka), wys. 31 cm

Palnik spirytusowy

Puncowanie: w owalu: NORBLIN SA GALW WARSZAWA; 1198 | B