DZBANEK W TYPIE WEDGWOODA, Anglia, Safforshire, k. XIX w.,

1,035.00

Porcelana biała, liliowe nakładki ze scenami antycznymi, wys. 21 cm
Sygnowany czarnym drukiem: godło Wielkiej Brytanii z napisem PATENT | 117