PAPIEROŚNICA Z WZOREM GEOMETRYCZNYM, Polska, Warszawa, 1921 – 1931

322.00

Srebro, próba 3, wewnątrz złocona, waga 129 g; 11 x 8 cm
Puncowanie: w kształcie baryłki: 3, głowa kobiety w chuście; W; M./W.