MOŹDZIERZ, Niemcy, Saksonia, Miśnia, XIX/XX w.

345.00

Porcelana; wys. 9, śr. 10,5 cm, tłuczek 14 cm
Sygnowany wyciskiem: 0; na tłuczku kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze