Wszystkie produkty

Kategoria

Cena

Wyświetlanie 16471–16500 z 18280 wyników

Ilość produktów na stronie:

  • Bronisława WILIMOWSKA

    1,150.00

    Bronisława WILIMOWSKA

    PEJZAŻ ZIMOWY (Z WAŁU POMORSKIEGO II), 1980
    Olej, płótno; 65 x 100
    sygnowany l.d. BWilim; sygnowany i opisany na odwrocie

    1,150.00
  • Bronisława WILIMOWSKA

    1,150.00

    Bronisława WILIMOWSKA

      RÓŻE W WAZONIE
      Olej, płótno; 76 x 62 cm
      Sygnowany l.d.: BWilim
    1,150.00
  • Kazimierz SICHULSKI

    13,225.00

    Kazimierz SICHULSKI

      HUCULSKI MYŚLIWY, 1927
      Gwasz, tempera, akwarela, karton; 82 x 58 cm
      Sygnowany l.d.: Sichulski | 1927
    13,225.00
  • Jacek MALCZEWSKI

    11,500.00

    Jacek MALCZEWSKI

    POWOZOWNIA, ok. 1895
    Akwarela, papier; 39,5 x 17,5 cm
    Sygnowany l.g.: Jacek Malczewski
    Por.: Jacek Malczewski w zbiorach Lwowskiej Galerii Obrazów, Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, 2002, s. 103, il. 4a; St. Kozakowska, B. Małkiewicz, Malarstwo polskie od ok. 1890 do 1945 r., Muzeum Narodowe Kraków, 1997, poz 720, Podwórze, ok. 1902, nr. inw. MNKIIb1849

    11,500.00
  • Stanisław DYBOWSKI

    3,220.00

    Stanisław DYBOWSKI

      PEJZAŻ Z CHATĄ I ŻURAWIEM
      Olej, tektura; 49 x 61 cm
      Sygnowany l.d.: _ST_DYBOWSKI_
    3,220.00
  • Heinrich RASCH

    32,200.00

    Heinrich RASCH

    SIOSTRY, 1898
    Olej, płótno; 68 x 120 cm
    Sygnowany p.d.: Heinrich Rasch
    Na odwrocie dwie nalepki Münchener Künstler Genossenschaft oraz Grosse Berliner Kunstaustellung z 1899 r. z opisem pracy
    Obraz był wystawiany na Grosse Berliner Kunstausstellung w 1899 r i jest zamieszczony w katalogu wystawy pod pozycją 915 z tytułem Die Töchter des Fischers.

    32,200.00
  • 058. Stanisław JAKUBOWSKI

    550.00

    058. Stanisław JAKUBOWSKI

    SŁONECZNIKI PRZY PŁOCIE

    550.00
  • Stanisław DYBOWSKI

    3,220.00

    Stanisław DYBOWSKI

      GOSPODARSTWO POD ŚNIEGIEM
      Olej, tektura; 50 x 61 cm
      Sygnowany l.d.: _ST_DYBOWSKI_
    3,220.00
  • 068. Stanisław JAKUBOWSKI

    550.00

    068. Stanisław JAKUBOWSKI

    PŁOT NAD WODĄ

    550.00
  • Stanisław JAKUBOWSKI

    287.00

    Stanisław JAKUBOWSKI

    CZTERY WIERZBY

      1. Drzeworyt, bibułka; 50 x 65 mm (odcisk klocka)

      1. Sygnowany ołówkiem pod ryciną z p.:

    St. Jakubowski

      ; z l. sucha pieczęć z wpisanym w okrąg monogramem wiązanym
    287.00
  • Stanisław JAKUBOWSKI

    345.00

    Stanisław JAKUBOWSKI

      STARA ŚWIĄTYNKA
      Drzeworyt barwny, bibułka; 52 x 57 mm (odcisk klocka)
      Sygnowany ołówkiem pod ryciną: St. Jakubowski; z klocka l.g.: w kole monogram wiązany
    345.00
  • 070. Stanisław JAKUBOWSKI

    600.00

    070. Stanisław JAKUBOWSKI

    PEJZAŻ Z DRZEWEM

    600.00
  • Stanisław JAKUBOWSKI

    230.00

    Stanisław JAKUBOWSKI

      WAWEL, KURZA STOPKA
      Akwaforta, papier; 27 x 22 mm (odcisk klocka)
      Sygnowany ołówkiem pod ryciną: St. Jakubowski
    230.00
  • Stanisław JAKUBOWSKI

    345.00

    Stanisław JAKUBOWSKI

    BRAMA

      1. Akwaforta, papier; 70 x 62 mm (odcisk płyty)
      1. Sygnowany ołówkiem pod ryciną:

    St. Jakubowski

    345.00
  • W SKŁADZIE DYWANÓW, ok. 1930

    345.00

    W SKŁADZIE DYWANÓW, ok. 1930

      GRAFIK NIEROZPOZNANY
      Akwaforta, papier; 17,5 x 11 cm (odcisk płyty)
      Sygnowany l.d.: B.St
    345.00
  • 068A. Stanisław JAKUBOWSKI

    500.00

    068A. Stanisław JAKUBOWSKI

    KOŚCIÓŁ ŚW. BARBARY W KRAKOWIE, 1934

    500.00
  • PROJEKT PLAKATU – WSPÓŁZAWODNICTWO PRACY POTĘGĄ NARODU, 1948

    920.00

    PROJEKT PLAKATU – WSPÓŁZAWODNICTWO PRACY POTĘGĄ NARODU, 1948

      Gwasz, złoty i srebrny proszek, tektura; 26,5 x 22 cm
      Doklejona kalka z napisem piórem: projekt uzgodniony – bez zmian (liście powinny być pełniejsze) | W-wa, dn. 5 lutego 1948 J. Leszczyński | J. Klum
    920.00
  • LEKTURA, ok. 1930

    345.00

    LEKTURA, ok. 1930

      GRAFIK NIEROZPOZNANY
      Sygnowany p.g.: B.St
    345.00
  • OPŁAKIWANIE, XIX/XX w.

    460.00

    OPŁAKIWANIE, XIX/XX w.

    AUTOR NIEROZPOZNANY
    Tusz, papier; 20 x 24,5 cm

    460.00
  • Stefan RASSALSKI

    920.00

    Stefan RASSALSKI

    DON KICHOT
    Drzeworyt, papier; 32 x 41 cm
    Sygnowany ołówkiem l.d.: SRassalski

    920.00
  • AUDIENCJA, XIX/XX w.

    460.00

    AUDIENCJA, XIX/XX w.

    AUTOR NIEROZPOZNANY
    Tusz, papier; 20 x 21 cm
    Sygnowany p.d. nieczytelnie

    460.00
  • UCZTA W OGRODZIE, XIX/XX w.

    460.00

    UCZTA W OGRODZIE, XIX/XX w.

    AUTOR NIEROZPOZNANY
    Tusz, papier; 20 x 24 cm

    460.00
  • WYZNANIE, XIX/XX w.

    460.00

    WYZNANIE, XIX/XX w.

    AUTOR NIEROZPOZNANY
    Tusz, papier; 25,5 x 18,5 cm

    460.00
  • CESARZ, XIX/XX w.

    460.00

    CESARZ, XIX/XX w.

    AUTOR NIEROZPOZNANY
    Tusz, papier; 27 x 19 cm

    460.00
  • EDUKACJA, XIX/XX w.

    460.00

    EDUKACJA, XIX/XX w.

    AUTOR NIEROZPOZNANY
    Tusz, papier; 25 x 18,5 cm

    460.00
  • DUCHOWNI PRZY STOLE, XIX/XX w.

    460.00

    DUCHOWNI PRZY STOLE, XIX/XX w.

    AUTOR NIEROZPOZNANY
    Tusz, papier; 19 x 22,5 cm

    460.00
  • Roman KOCHANOWSKI

    460.00

    Roman KOCHANOWSKI

      GĘSIARKA, 1886
      Fototypia, karton; 32,5 x 28 cm
      Sygnowany z płyty l.d.: R. Kochanowski | 1886
      Druk C. Angerera i Göschla w Wiedniu
    460.00
  • L. PRECHACZEK

    345.00

    L. PRECHACZEK

      POMNIK KORDECKIEGO W CZĘSTOCHOWIE, po 1859
      Litografia, papier; 12 x 18,5 cm
      Sygnowany z płyty l.d.: Rys. z. nat. i Lith. L. Prechaczek; p.d.: Odbito w Lit. A.Dzwonkowskiego i Sp.
    345.00
  • Michał POCIECHA

    287.00

    Michał POCIECHA

      PO KOLĘDZIE
      Fotodruk, papier; 37,5 x 30,5 cm
      Nakład Edwarda Trzemeskiego we Lwowie
    287.00
  • François GRENIER

    172.00

    François GRENIER

      MĘŻCZYZNA Z KOSZAMI JABŁEK
      Litografia, papier; 25 x 20 cm (odcisk płyty)
      Sygnowany z płyty l.d.: F. Grenier
    172.00