Wyświetlanie 16471–16500 z 18280 wyników
Bronisława WILIMOWSKA
1,150.00 złBronisława WILIMOWSKA
PEJZAŻ ZIMOWY (Z WAŁU POMORSKIEGO II), 1980
Olej, płótno; 65 x 100
sygnowany l.d. BWilim; sygnowany i opisany na odwrocie
Bronisława WILIMOWSKA
1,150.00 złKazimierz SICHULSKI
13,225.00 złKazimierz SICHULSKI
Jacek MALCZEWSKI
11,500.00 złJacek MALCZEWSKI
POWOZOWNIA, ok. 1895
Akwarela, papier; 39,5 x 17,5 cm
Sygnowany l.g.: Jacek Malczewski
Por.: Jacek Malczewski w zbiorach Lwowskiej Galerii Obrazów, Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, 2002, s. 103, il. 4a; St. Kozakowska, B. Małkiewicz, Malarstwo polskie od ok. 1890 do 1945 r., Muzeum Narodowe Kraków, 1997, poz 720, Podwórze, ok. 1902, nr. inw. MNKIIb1849
Stanisław DYBOWSKI
3,220.00 złStanisław DYBOWSKI
Heinrich RASCH
32,200.00 złHeinrich RASCH
SIOSTRY, 1898
Olej, płótno; 68 x 120 cm
Sygnowany p.d.: Heinrich Rasch
Na odwrocie dwie nalepki Münchener Künstler Genossenschaft oraz Grosse Berliner Kunstaustellung z 1899 r. z opisem pracy
Obraz był wystawiany na Grosse Berliner Kunstausstellung w 1899 r i jest zamieszczony w katalogu wystawy pod pozycją 915 z tytułem Die Töchter des Fischers.
058. Stanisław JAKUBOWSKI
550.00 złStanisław DYBOWSKI
3,220.00 złStanisław DYBOWSKI
068. Stanisław JAKUBOWSKI
550.00 złStanisław JAKUBOWSKI
287.00 złStanisław JAKUBOWSKI
CZTERY WIERZBY
St. Jakubowski
Stanisław JAKUBOWSKI
345.00 złStanisław JAKUBOWSKI
070. Stanisław JAKUBOWSKI
600.00 złStanisław JAKUBOWSKI
230.00 złStanisław JAKUBOWSKI
Stanisław JAKUBOWSKI
345.00 złStanisław JAKUBOWSKI
BRAMA
St. Jakubowski
W SKŁADZIE DYWANÓW, ok. 1930
345.00 złW SKŁADZIE DYWANÓW, ok. 1930
068A. Stanisław JAKUBOWSKI
500.00 złPROJEKT PLAKATU – WSPÓŁZAWODNICTWO PRACY POTĘGĄ NARODU, 1948
920.00 złPROJEKT PLAKATU – WSPÓŁZAWODNICTWO PRACY POTĘGĄ NARODU, 1948
LEKTURA, ok. 1930
345.00 złLEKTURA, ok. 1930
OPŁAKIWANIE, XIX/XX w.
460.00 złOPŁAKIWANIE, XIX/XX w.
AUTOR NIEROZPOZNANY
Tusz, papier; 20 x 24,5 cm
Stefan RASSALSKI
920.00 złStefan RASSALSKI
DON KICHOT
Drzeworyt, papier; 32 x 41 cm
Sygnowany ołówkiem l.d.: SRassalski
AUDIENCJA, XIX/XX w.
460.00 złAUDIENCJA, XIX/XX w.
AUTOR NIEROZPOZNANY
Tusz, papier; 20 x 21 cm
Sygnowany p.d. nieczytelnie
UCZTA W OGRODZIE, XIX/XX w.
460.00 złUCZTA W OGRODZIE, XIX/XX w.
AUTOR NIEROZPOZNANY
Tusz, papier; 20 x 24 cm
WYZNANIE, XIX/XX w.
460.00 złWYZNANIE, XIX/XX w.
AUTOR NIEROZPOZNANY
Tusz, papier; 25,5 x 18,5 cm
CESARZ, XIX/XX w.
460.00 złCESARZ, XIX/XX w.
AUTOR NIEROZPOZNANY
Tusz, papier; 27 x 19 cm
EDUKACJA, XIX/XX w.
460.00 złEDUKACJA, XIX/XX w.
AUTOR NIEROZPOZNANY
Tusz, papier; 25 x 18,5 cm
DUCHOWNI PRZY STOLE, XIX/XX w.
460.00 złDUCHOWNI PRZY STOLE, XIX/XX w.
AUTOR NIEROZPOZNANY
Tusz, papier; 19 x 22,5 cm
Roman KOCHANOWSKI
460.00 złRoman KOCHANOWSKI
L. PRECHACZEK
345.00 złL. PRECHACZEK
Michał POCIECHA
287.00 złMichał POCIECHA
François GRENIER
172.00 złFrançois GRENIER