239. ZESTAW NA BIURKO, Polska, Warszawa, Władysław Miecznik, po 1934

3,000.00

Onyks, brąz, złocenie; szkło; sygnowany: W. Miecznik

W składzie ekrytuar z figura fauna i dwoma kałamarzami (20,5 x 39,5 x 27,5 cm), popielniczka, suszka, statyw na zapałki

Stan zachowania: brak jednego wkładu kałamarza

Cena wywoławcza 3000

Estymacja 3800 – 4000