3,000.00 zł
Onyks, brąz, złocenie; szkło; sygnowany: W. Miecznik
W składzie ekrytuar z figura fauna i dwoma kałamarzami (20,5 x 39,5 x 27,5 cm), popielniczka, suszka, statyw na zapałki
Stan zachowania: brak jednego wkładu kałamarza
Cena wywoławcza 3000
Estymacja 3800 – 4000