WLASTIMIL HOFMAN

12,000.00

Olej, tektura; 17 x 29,7 cm
Sygnowany l.d.: Wlastimil Hofman
Na odwrocie napis czarnym atramentem: Hofman Wlastimil Głowa chłopca. Poniżej pieczęć: Zachęta | Salon sztuki współczesnej | Lwów, ul. Legionów 7.

SKU: 360995 Kategoria: