NOAKOWSKI Stanisław (1867 – 1928)

3,450.00

FRAGMENT NAROŻA KOŚCIOŁA Z ORŁEM W MEDALIONIE, 1917

Tusz, bristol; 34,7 x 34,5 cm w świetle oprawy
Sygnowany i datowany p.d.: SN 12.IV 917

SKU: 360809 Kategoria: