Wyświetlanie 5761–5775 z 6001 wyników
TALERZ Z RÓŻĄ, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 1924-1934
230.00 złTALERZ Z RÓŻĄ, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 1924-1934
Porcelana, farby naszkliwne; śr. 20 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie; skrzyżowane miecze z kropką między głowniami, dwukrotnie przeszlifowane; czerwoną farbą naszkliwnie: 10a; wyciskiem: 135; 4
Michał Gorstkin WYWIÓRSKI
5,750.00 złMichał Gorstkin WYWIÓRSKI
SAMOTNA SOSNA
Olej, płótno na tekturze; 22 x 31,5 cm
Sygnowany l.d.: M.G.Wywiórski
ŚWIECZNIK Z PŁYNĄCYMI ŁABĘDZIAMI, Polska, Warszawa, Icek Ehrlich i Piotr Łątkowski, 1908 -1915
3,000.00 złŚWIECZNIK Z PŁYNĄCYMI ŁABĘDZIAMI, Polska, Warszawa, Icek Ehrlich i Piotr Łątkowski, 1908 -1915
Srebro próby 84; waga 319 g, wys. 34 cm
IKONA ŚWIĄTECZNA – PRAZDNIK ZE ZMARTWYCHWSTANIEM, Rosja, po 1870
5,750.00 złIKONA ŚWIĄTECZNA – PRAZDNIK ZE ZMARTWYCHWSTANIEM, Rosja, po 1870
Tempera, deska, złocenie; 44 x 37 cm
PUZDRO NA BIŻUTERIĘ Z GŁOWĄ SATYRA, Polska, pocz. XX w
920.00 złPUZDRO NA BIŻUTERIĘ Z GŁOWĄ SATYRA, Polska, pocz. XX w
Mosiądz, wys. 3,5, śr.9,7 mm
Stan zachowania: ułamany fragment krawędzi wieczka
A. R. PENCK
69,000.00 złA. R. PENCK
STANDARDOWA MARTWA NATURA Z NOSOROŻCEM, 2009
Kobierzec, wełna; 260 x 285 cm
Sygnowany na odwrocie: 1/10 ar.penck
Stanisław DYBOWSKI
8,000.00 złIKONA, ARCHANIOŁ MICHAŁ, Rosja, k. XIX w.
1,092.00 zł343. KOSZ NA OWOCE NA ŚRODEK STOŁU, Inflanty lub Prusy, ok. 1840
20,000.00 zł343. KOSZ NA OWOCE NA ŚRODEK STOŁU, Inflanty lub Prusy, ok. 1840
Srebro, próba 14 łutów, waga 2723 g; 22 x 61 x 34,5 cm
096. Stanisław JAKUBOWSKI
400.00 złBolesław SZYMANOWSKI
575.00 złBolesław SZYMANOWSKI
KWIAT RóŻY
Ołówek, papier; 11 x 11,5 cm
Sygnowany l.d.: BS; p.d.: 1917
GŁOWA KOBIECA, pocz. XIX w.
1,380.00 złC. BERGNER
1,035.00 złC. BERGNER
Kwiaty w wazonie, ok. 1930
Olej, płótno; 61 x 70,5 cm
Sygnowany p.śr.: C.Bergner
345. BUTLA NA WINO Z DWOMA SMOKAMI, Chiny, kon. XIX w.
500.00 zł345. BUTLA NA WINO Z DWOMA SMOKAMI, Chiny, kon. XIX w.
Porcelana dekorowana podszkliwnie kobaltem; wylew okuty blachą mosiężną, wysokość: 18,5 cm
Erno ERB
6,325.00 zł