Dirk JANSEN

1,000.00

PORT W TANGERZE

Olej, płótno; 53 x 66 cm

Sygnowany l.d.: Dirk Jensen | Tanger – 10

Cena wywoławcza 1000

Estymacja 2000 – 2500

Dirk JANSEN

1878 Haga – 1952

Malarz i grafik holenderski. Po licznych podróżach po południowej Europie i Afryce osiadł w Tangerze. Malował pejzaże, weduty, sceny portowe, szczególnie Tangeru, inspirując się twórczością Cezanne’a.