CZARA, Francja, Paryż, Leon Baujois, 1877-1899

1,265.00

Srebro, próba 950, wewnątrz złocone, waga 277 g; wys. 11,5, śr, 14 cm
Puncowanie: w rombie krzyż między gwiazdkami i literami L i B; w sześciokącie głowa Minerwy z cyfrą 1