1,265.00 zł
Srebro, próba 950, wewnątrz złocone, waga 277 g; wys. 11,5, śr, 14 cm Puncowanie: w rombie krzyż między gwiazdkami i literami L i B; w sześciokącie głowa Minerwy z cyfrą 1