Wyświetlanie 2371–2385 z 2550 wyników
SITKO, Niemcy, XIX/XX w.
207.00 złPATERA, Polska, Warszawa, Michał Czajkowski, 1872-1880
747.50 złPATERA, Polska, Warszawa, Michał Czajkowski, 1872-1880
Mosiądz srebrzony; 8 x 38,5 x 24,5 cm
KOSZYK, 1 poł. XX w.
747.50 złŻARDINIERA, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, 3 tercja XIX w.
862.50 złŻARDINIERA, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, 3 tercja XIX w.
KOSZYK, Polska, Warszawa, Norblin, 2 poł. XIX w.
632.50 złPATERKA NA OLIWKI; Niemcy, XX w.
402.50 złPATERKA NA OLIWKI; Niemcy, XX w.
PUDEŁKO NA CYGARA, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Oskar Haegele, 1914-1940
747.50 złPUDEŁKO NA CYGARA, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Oskar Haegele, 1914-1940
Srebro, próba 800, drewno; 3,8 x 21,7 x 9,4 cm
CUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, ok. 1880
690.00 złCUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, ok. 1880
PATERA NEOROKOKOWA, XIX/XX w.
517.50 złCUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Polska, Warszawa, Fraget, 1896-1914
690.00 złCUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Polska, Warszawa, Fraget, 1896-1914
ŁYŻKA DO PONCZU, Niemcy, po 1886
862.50 złŁYŻKA DO PONCZU, Niemcy, po 1886
PAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, po 1931
575.00 złPAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, po 1931
Srebro, próba 3, waga 156 g, 1 x 11 x 7,5 cm
Zdobiona na całej powierzchni kanelami i giloszowaniem
Puncowanie: w owalu 3, główka kobiety w chuście zwrócona w lewo, W; w kwadracie znak złotnika KR
FLAKONIK NA PERFUMY, Niemcy, po 1886
345.00 złTABAKIERKA, Niemcy, po 1886
230.00 złPAPIEROŚNICA, Włochy, Florencja, po 1968
517.50 złPAPIEROŚNICA, Włochy, Florencja, po 1968
Srebro, próba 800, waga 90 g, 1 x 11,5 x 7,7 cm
Wieczko pokryte wyrytym ornamentem floralnym z monogramem J Ł
Puncowanie: w owalu 800; w owalu pięcioramienna gwiazdka, 320 FI