PATERA, Bracia Henneberg, Warszawa, XIX/XX w.

1,553.00

Mosiądz, szkło – kryształ;
wys.: 16,5 cm; średn. czaszy: 21,5 cm
Znakowany w owalu: B.HENNEBERG | rozetka | WARSZAWA | 1237
Stan zachowania: brak srebrzeń.

SKU: 360871 Kategorie: ,