Czechy, 1. ćw. XX w.

3,450.00

WAZON, w typie Kralika

Szkło ciemno-zielone, iryzowane, nić ze szkła mleczno-zielonkawego;
wys. 24,7 cm
Stan zachowania: drobna odpryski wewnątrz wylewu.

SKU: 360753 Kategorie: ,