Polska, 1. poł. XX w.

156.00

5 kieliszków

Szkło;
wys. 12,5 cm; 12 cm; 11 cm; 10,8 cm;10,5 cm
Stan zachowania: drobne odpryski na krawędzi górnej oraz na krawędzi stopy.

Cena za sztukę.

SKU: 360864 Kategorie: ,