W.S. Griszyn, Moskwa, przed 1898

1,610.00

PODSTAKANNIK – KOSZYK DO SZKLANKI

Srebro pr. 84, złocenie; waga: 170 g.; wys.: 10,3 cm
Puncowany: BC? | w owalu 84 i św. Jerzy na koniu

SKU: 360815 Kategorie: ,