Wyświetlanie 781–795 z 828 wyników
MEDALIK PAMIĄTKOWY, 1919
115.00 złTABAKIERKA, XX w.
287.00 złTABAKIERKA, XX w.
Srebro, próba 830, wewnątrz złocone, waga 61 g, 54 x 78 mm
Puncowanie: BC 830
Wyryta data: 24.05.09
PAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, przed 1952
460.00 złPAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, przed 1952
Srebro, próba 3, wewnątrz złocona, złote aplikacje, waga 152 g, 107 x 76 mm
Na wieczku złoty monogram: OD x; wewnątrz wyryte: Ad multos annos! Kalisz 13.XI.1952
Puncowanie: M/W; w owalu 3, głowa w chuście W
KOLEKCJA 27 ODCISKÓW ANTYCZNYCH GEMM, XVIII/XIX w.
2,300.00 złKOLEKCJA 27 ODCISKÓW ANTYCZNYCH GEMM, XVIII/XIX w.
Gips, oprawa tekturowa ze złocona górna krawędzią, 1,5 – 3,5 cm
Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa
MEDALION Z POPIERSIEM KOBIETY, pocz. XX w.
690.00 złMEDALION Z POPIERSIEM KOBIETY, pocz. XX w.
Srebro, emalia, śr 33 mm
Stan zachowania: ubytki emalii
WISIOREK, Polska, Poznań, po 1986
115.00 złWISIOREK, Polska, Poznań, po 1986
Srebro, próba 925, waga 3,4 g; 35 x 25 mm
Puncowanie; P 925, głowa w chuście
PARA SPINEK DO MANKIETÓW, Polska, po 1963
115.00 złPARA SPINEK DO MANKIETÓW, Polska, po 1963
Srebro, próba 3, waga 14 g
Puncowanie: W, głowa w chuście, 3
ZAWIESZKA Z TERESĄ Z LISIEUX, Francja, po 1923
172.00 złZAWIESZKA Z TERESĄ Z LISIEUX, Francja, po 1923
Mosiądz srebrzony, 27 x 17 mm
W formie obwoluty, wewnątrz harmonijkowy albumik ośmioma ilustracjami
NASZYJNIK Z RÓŻOWYCH PEREŁ
460.00 złMEDALION Z BUKIETEM KWIATÓW, XX w.
230.00 złMEDALION Z BUKIETEM KWIATÓW, XX w.
Srebro, próba 800, trzy rubinki, waga 7 g, śr 26 mm
Punce: 800
SPINKA DO WŁOSÓW
575.00 złSPINKA DO WŁOSÓW
Mosiądz srebrzony, 7 x 1,6 cm
Z domu malarza Kazimierza Stabrowskiego i Julii z Janiszewskich
PUZDERKO, Bliski Wschód, XIX w.
1,725.00 złPUZDERKO, Bliski Wschód, XIX w.
Mosiądz, inkrustacja srebrem i miedzią; wys. 4, śr. 5,7 cm
NASZYJNIK Z AMETYSTEM I PERŁAMI
920.00 złNASZYJNIK Z AMETYSTEM I PERŁAMI
Sztuczne perły, ametyst, 10 diamencików, srebro, złoto; waga 37 g, dł. 42 cm
GARNITUR BIŻUTERII Z TOPAZAMI
517.00 złGARNITUR BIŻUTERII Z TOPAZAMI
Srebro, próba 925, topazy, w składzie bransoleta, pierścień i naszyjnik, waga całkowita 52 g
Puncowanie: 925
PIERŚCIEŃ Z AMETYSTEM
1,725.00 złPIERŚCIEŃ Z AMETYSTEM
Białe złoto, ametyst, waga 13 g; wys. 32 mm, oczko 17 x 15 mm
Puncowanie nieczytelne