Wyświetlanie 16–30 z 828 wyników
248A. SYGNET Z HERBEM RAWICZ, Polska, ok. 1930
7,500.00 złMEDAL, PAPIEŻ LEON XII, ŚW. ANTONI PADEWSKI, Rzym, 1823
1,440.00 złPIERŚCIONEK I WISIOREK, Chiny, XX w.
1,440.00 złPARA KLIPSÓW, Francja, Auguste Lion, XX w.
240.00 złBROSZKA, Polska, Warszawa, Orno, po 1963
960.00 złNASZYJNIK, 2 poł. XX w.
720.00 złBRANSOLETKA, Polska, Kraków, Imago Artis, po 1963
720.00 złGARNITUR BIŻUTERII, Polska, Warszawa, Orno, po 1963
3,000.00 złPIERŚCIONEK Z RÓŻĄ, Polska, Warszawa, Orno, po 1963
600.00 złPIERŚCIONEK, 2 poł. XX w.
480.00 złPARA SPINEK DO MANKIETÓW, Polska, Kraków, po 1963
480.00 złCUKIERNICA, Polska, Rzeszów, Resovia, ok. 1970
360.00 złNASZYJNIK, 2 poł. XX w.
180.00 złBROSZKA W FORMIE RÓŻY, Polska, Warszawa, 1963-86
240.00 złNASZYJNIK, 2 poł. XX w.
2,160.00 zł