Wyświetlanie 766–780 z 828 wyników
KAMEA Z POPIERSIEM KOBIETY, XIX/XX w.
345.00 złKAMEA Z POPIERSIEM KOBIETY, XIX/XX w.
115.00 złGARNITUR BIŻUTERII, Czechy i Włochy, po 1955
2,070.00 złGARNITUR BIŻUTERII, Czechy i Włochy, po 1955
W składzie: pierścionek, bransoleta, wisiorek, naszyjnik
Srebro, próba 3 i 925, złocenie, granaty; waga całkowita 53,5 g
Puncowanie na pierścionku i bransolecie: głowa królika z cyferką 3; na wisiorku i naszyjniku: 925, Italy
NASZYJNIK Z BURSZTYNÓW
402.00 złNASZYJNIK Z KORALI
9,600.00 złKRZYŻ NAPIERŚNY, poł. XX w.
2,070.00 złKRZYŻ NAPIERŚNY, poł. XX w.
Srebro, próba 925, cyrkonie, granaty, ametysty, syntetyczne szafiry, markazyty; waga całk. 37,5 g, 14,5 x 8 cm
Puncowanie: 925
PIERŚCIONEK Z ŻABĄ POŚRÓD LIŚCI, Polska, po 1963
6,000.00 złKRZYŻYK Z AMETYSTAMI, Polska, po 1921
575.00 złKRZYŻYK Z AMETYSTAMI, Polska, po 1921
Srebro grawerowane, próba 2, 4 ametysty fasetowane, perła, waga całk. 9,6 g; 70 x 45 mm
Puncowanie: 935; 2, głowa kobiety w chuście W
PIERŚCIONEK Z TURKUSEM, XX w.
3,000.00 złPARA SPINEK DO MANKIETÓW, Rosja, Swierdłowsk, Ruskije samocwiety, 1969
287.00 złPARA SPINEK DO MANKIETÓW, Rosja, Swierdłowsk, Ruskije samocwiety, 1969
Srebro, próba, 875, kryształ górski, waga całk. 10 g
Puncowanie: 9CPC; C, gwiazdka z sierpem i młotem 875
PIERŚCIONEK Z PERŁĄ, XX w.
920.00 złPIERŚCIONEK Z PERŁĄ, XX w.
Złoto, próba 750, perła, waga całk. 2,7 g, śr. perły 6 mm
Puncowanie: K18
KRZYŻYK PRAWOSŁAWNY, Rosja, Moskwa, 1835
460.00 złKRZYŻYK PRAWOSŁAWNY, Rosja, Moskwa, 1835
Złoto, próba 72 zołotniki (0,750), waga 1,33 g, 32 x 18 mm
Puncowanie: 72; święty Jerzy nad datą 1835
ZAWIESZKA W FORMIE MUCHY, Austria, 2 poł. XIX w.
460.00 złZAWIESZKA W FORMIE MUCHY, Austria, 2 poł. XIX w.
Złoto żółte i czerwone, próba 585, waga 0,96 g, dł. 18mm
Puncowanie: SZ; głowa orła z literą A
ZAWIESZKA W FORMIE ŻELAZKA, XIX w.
575.00 złZAWIESZKA W FORMIE ŻELAZKA, XIX w.
Złoto, waga 1,84 g, dł. 14 mm
Drzwiczki otwierane na zawiasku
GARNITUR BIŻUTERII W STYLU ART DECO, Niemcy, Theodor Fahrner, ok. 1930
3,220.00 złGARNITUR BIŻUTERII W STYLU ART DECO, Niemcy, Theodor Fahrner, ok. 1930
Naszyjnik (42 cm), bransoleta (18 cm), para klipsów
Srebro, próba 925, złocone, filigran, markazyty; waga całk. 58,45 g
Puncowanie; ORIGINAL FAHRNER, w okręgu TF, 925