KOLEKCJA 27 ODCISKÓW ANTYCZNYCH GEMM, XVIII/XIX w.

2,300.00

Gips, oprawa tekturowa ze złocona górna krawędzią, 1,5 – 3,5 cm
Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa