PAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, przed 1952

460.00

Srebro, próba 3, wewnątrz złocona, złote aplikacje, waga 152 g, 107 x 76 mm
Na wieczku złoty monogram: OD x; wewnątrz wyryte: Ad multos annos! Kalisz 13.XI.1952
Puncowanie: M/W; w owalu 3, głowa w chuście W