Wyświetlanie 796–810 z 828 wyników
PIERŚCIONEK Z TRZEMA BRYLANTAMI
4,025.00 złPIERŚCIONEK Z TRZEMA BRYLANTAMI
Białe złoto, próba 750, waga 5 g, 3 brylanty, łącznie ok. 1,15 kr, J-L/P3
PIERŚCIONEK W STYLU ART DECO
3,450.00 złPIERŚCIONEK W STYLU ART DECO
Złoto, próba 14 karatów; 12 diamentów; waga 9 g; wys.2,5 mm, oczko 17 x 9 mm,
Puncowanie: 14K
WISIOREK, poł. XIX w.
2,127.00 złWISIOREK, poł. XIX w.
Mosiądz, złoto, dwa rubinki, emalia; 28 x 22 mm
Otwierany na zawiasie
Odpryski emalii
WISIOREK, poł. XIX w.
Otwierany na zawiasie
Odpryski emalii
SPINKA DO KRAWATA Z SZAFIRAMI I DIAMENTAMI, Austria, po 1922
1,150.00 złSPINKA DO KRAWATA Z SZAFIRAMI I DIAMENTAMI, Austria, po 1922
Srebro, próba 900, 11 diamencików, 18 szafirów, waga 3 g, dł. 6 cm
Puncowanie: głowa ptaka
Srebro, próba 875, kryształ górski, waga 5,5 g, dł. 5 cm, kamień śr. 12 mm
Puncowanie: 1C8; M, gwiazdka z sierpem i młotem, 875
Puncowanie: głowa ptaka
PIERŚCIONEK Z ONYKSEM
1,150.00 złPIERŚCIONEK Z ONYKSEM
Złoto, próba 14 karatów, czarny onyks, 4 diamenty, waga 5,5g, wys. 23, oczko 11 x 8 mm Puncowanie: 14KD7
PIERŚCIONEK Z KAMEĄ I GRANATAMI, XIX/XX w.
747.00 złPIERŚCIONEK Z KAMEĄ I GRANATAMI, XIX/XX w.
Srebro, próba 925, muszla, 42 szlifowane granaty, waga 5 g, wys. 26 mm, oczko 19 mm
Puncowanie: 925
PIERŚCIONEK Z KAMEĄ, Polska, Warszawa, po 1963
345.00 złPIERŚCIONEK Z KAMEĄ, Polska, Warszawa, po 1963
Srebro, muszla, waga 4,3 g, wys. 25, oczko 18 mm
Puncowanie: w owalu W, głowa kobiety w chuście, 3
PIERŚCIONEK Z RUBINEM GWIAŹDZISTYM, XX w.
1,150.00 złPIERŚCIONEK Z RUBINEM GWIAŹDZISTYM, XX w.
Złoto, próba 14 karatów, rubin gwiaździsty, cztery diamenty, waga 5,13 g, wys. 26 mm, oczko 16 x 12 mm
Puncowanie: 14K GWR
PIERŚCIONEK Z CZTEREMA RUBINAMI
1,150.00 złPIERŚCIONEK Z CZTEREMA RUBINAMI
Złoto, próba 14 karatów, cztery rubiny, pięć diamentów, waga 3,64 g, wys. 25 mm
Puncowanie: 14K; znak nieczytelny
PIERŚCIONEK Z PERŁĄ, XX w.
1,150.00 złPIERŚCIONEK Z PERŁĄ, XX w.
Puncowanie: w sześciokącie 14K; w rombie L