Wyświetlanie 751–765 z 828 wyników
BROSZKA
345.00 złBRANSOLETKA Z KORALAMI, Polska, Kraków, po 1963
720.00 złBRANSOLETKA Z KORALAMI, Polska, Kraków, po 1963
Srebro, 4 korale, waga całk. 10 g, dł. 18 cm
BROSZKA W FORMIE PTASZKA NA GAŁĄZCE
3,600.00 złBROSZKA W FORMIE PTASZKA NA GAŁĄZCE
Rzeźba w koralu, złoto, waga całk. 10,83 g, dł. 45 mm
BROSZKA Z MASKĄ, Chiny, poł. XX w.
3,600.00 złBROSZKA W FORMIE KWIATU
1,150.00 złBROSZKA W FORMIE KWIATU
Złoto, próba 560, szafiry, waga całk. 5,7 g, dł. 35 mm
Puncowanie: 14K, cecha złotnika
PIERŚCIONEK, Polska, po 1963
575.00 złPIERŚCIONEK, Polska, po 1963
Złoto, próba 3, 5 turkusów, waga całk. 1,9 g
Puncowanie: głowa rycerza; 3; W
PIERŚCIONEK Z DIAMENTAMI, Polska, po 1931
5,175.00 złPIERŚCIONEK Z DIAMENTAMI, Polska, po 1931
Złoto, próba 3, srebro, 17 diamentów, waga całk. 8,26 g; 27 x 21 mm
NASZYJNIK ZE SZLIFOWANYCH BURSZTYNÓW
345.00 złNASZYJNIK ZE SZLIFOWANYCH BURSZTYNÓW
345.00 złNASZYJNIK Z GRANATÓW
2,070.00 złNASZYJNIK Z GRANATÓW
Waga 37,76 g, dł. całk. 80 cm, oryginalne jubilerskie zapięcie ze złoconego brązu
PARA SPINEK DO MANKIETÓW Z PIASKIEM PUSTYNI, XX w.
460.00 złPARA SPINEK DO MANKIETÓW Z PIASKIEM PUSTYNI, XX w.
Srebro, piasek pustyni, waga całk. 23,3 g, 32 x 24 mm
Puncowanie ideogramami chińskimi
PIERŚCIONEK Z AGATEM, Chiny, XX w.
460.00 złPIERŚCIONEK Z AGATEM, Chiny, XX w.
Srebro, agat, waga całk. 11,14 g, śr. 25 mm
BROSZKA Z DWOMA KWIATAMI, Niemcy, Geislingen, WMF, XX w.
230.00 złBROSZKA Z DWOMA KWIATAMI, Niemcy, Geislingen, WMF, XX w.
Srebro, próba 835, waga 5,93 g, śr.36 mm
Puncowanie: WMF 835, półksiężyc, korona
TABAKIERKA Z LIRĄ, Austria, Wiedeń, po 1872
3,220.00 złTABAKIERKA Z LIRĄ, Austria, Wiedeń, po 1872
Srebro, próba 2, wewnątrz złocona, czarna i zielona emalia; waga 159 g; 9 x 6,5 cm
Puncowanie: *123*; MF; w sześciokącie głowa Diany z cyfrą 2 i literą A
Wyrób jubilerski, stan idealny
KAMEA Z POPIERSIEM KOBIETY, XIX/XX w.
345.00 zł