Wyświetlanie 736–750 z 828 wyników
BRANSOLETKA, Portugalia, Porto, po 1938
172.00 złBRANSOLETKA, Portugalia, Porto, po 1938
Srebro, próba 833, złocenie, filigran, 6-segmentowa, waga całk.6,7 g, dł. 18 cm
Puncowanie: ZZ; głowa koguta z próbą 833
BROSZA W FORMIE KWIATKA
402.00 złBROSZA W FORMIE KWIATKA
Srebro, próba sterling (925), cytryn, kwarc mleczny, waga całk. 16 g, 8 x 5 cm
Puncowanie: H.S.B. / STERLING
NASZYJNIK Z BIAŁYCH KORALI
575.00 złNASZYJNIK Z BIAŁYCH KORALI
Biały koral, srebro (zapięcie), waga całk. 25 g, dł.80 cm, śr. 5 mm
Na zapięciu wybite: Silver
NASZYJNIK, Chiny, XX w.
690.00 złNASZYJNIK, Chiny, XX w.
Mosiądz złocony, czerwony bursztyn, dł. 41 cm, śr.10 i 3 mm
Na zapięciu wybite: V20 12KA
BROSZKA
920.00 złBROSZKA
Srebro, nefryt, imitacje szmaragdów, waga całk. 10,2 g, 32 x 27 mm
Puncowanie: 925
BRANSOLETKA
690.00 złBRANSOLETKA
Srebro, próba 925, turkusy, waga całk.12,6 g, dł. 19 cm
Puncowanie: znak wytwórcy, 925
BROSZKA
575.00 złBROSZKA
Srebro, próba 925, markazyty, ametyst, waga całk. 9,2 g, 48 x 32 mm
Puncowanie: 925
WISIOREK
920.00 złBROSZKA, 2 poł. XX w.
345.00 złBROSZKA
920.00 złBRANSOLETKA Z KŁÓDKĄ
230.00 złBROSZKA
402.00 złBROSZKA
Srebro, próba sterling (925), markazyty, bursztyn, waga całk. 21,1 g, dł. 9 cm
Puncowanie: STERLING, RMAN
BROSZKA W STYLU NAVAHO, USA, Tommy Singer, po 1960
517.00 złBROSZKA W STYLU NAVAHO, USA, Tommy Singer, po 1960
Srebro, próba sterling (925), tursus, waga całk. 14,78 g, 50 x 27 mm
Puncowanie: T.Singer / Sterling
WISIOREK, Bliski Wschód, XX w.
805.00 złWISIOREK, Bliski Wschód, XX w.
Srebro, próba 950, filigran, kamień, waga całk. 2,64 g, 3 x 2 cm
Puncowanie: 950, cecha arabska
BRANSOLETKA, XX w.
690.00 złBRANSOLETKA, XX w.
Srebro, filigran, waga 26,6 g, dł.18,5 x 3 cm, pięciosegmentowa
Punce nieczytelne