Wyświetlanie 706–720 z 828 wyników
BRANSOLETA, Bliski Wschód, XX w.
460.00 złBRANSOLETA Z RYBAMI
575.00 złNASZYJNIK Z KRYSZTAŁEM GÓRSKIM, XX w.
690.00 złNASZYJNIK Z KRYSZTAŁEM GÓRSKIM, XX w.
Serduszko dł. 3 cm; łańcuszek srebrny próba 925, waga 13 g, dł. 50 cm
Puncowanie: 925
NASZYJNIK Z KWARCEM MLECZNYM, Polska, 2 poł. XX w.
575.00 złNASZYJNIK Z KWARCEM MLECZNYM, Polska, 2 poł. XX w.
Kwarc, srebro, próba 3, waga całk.17,4 g, łańcuszka 6 g
Puncowanie; głowa w chuście, 3
BROSZKA W FORMIE BUKIETU, Polska, Gdańsk, po 1986
402.00 złBROSZKA W FORMIE BUKIETU, Polska, Gdańsk, po 1986
Srebro, próba 800, złocenie, bursztyn, waga 5,5 g, dł. 41 mm
Puncowanie: G / 800, głowa w chuście
NASZYJNIK Z BURSZTYNÓW, Polska, wyrób ludowy, XIX w.
2,070.00 złNASZYJNIK Z BURSZTYNÓW, Polska, wyrób ludowy, XIX w.
Bursztyny toczone, szlifowane, zapięcie mosiężne, waga całk. 59,5 g
ŁAŃCUSZEK, Polska, po 1986
230.00 złŁAŃCUSZEK, Polska, po 1986
Srebro, próba 925, waga 32,8 g, dł.54 cm
Puncowanie: P; ZL; 925
ŁAŃCUSZEK, Polska, po 1963
345.00 złŁAŃCUSZEK, Polska, po 1963
Srebro, próba 3, waga 45,1 g, dł. 50 cm
Puncowanie: głowa w chuście, 3
ŁAŃCUSZEK, Polska, po 1986
Srebro, próba 925; waga 38,4 g, dł.53 cm
Puncowanie: Pi; ZL; 925, głowa w chuście
ŁAŃCUSZEK, Polska, Kraków, po 1963
345.00 złŁAŃCUSZEK, Polska, Kraków, po 1963
Srebro, próba 3, waga 14,8 g, dł.63 cm
Puncowanie: K, głowa w chuście, 3
NASZYJNIK Z BURSZTYNEM
460.00 złBRANSOLETKA
460.00 złBRANSOLETKA
Srebro, próba sterling (925), lapis lazuli, waga 21,4 g; dł. 20 cm
Puncowanie: Sterling
BROSZA, Polska, Warszawa, po 1986
1,150.00 złBROSZA, Polska, Warszawa, po 1986
Srebro, próba 925, 3 ametysty, 17 pereł, 64 g, 83 x 68 mm
Puncowanie: HS; w, 925, głowa w chuście
PIERŚCIONEK
345.00 złPIERŚCIONEK
345.00 złPIERŚCIONEK
Srebro, próba sterling (925) , tygrysie oko, waga 6 g, wys. 29 mm, śr. szyny 20,5 mm
Puncowanie: Sterling