Wyświetlanie 721–735 z 828 wyników
BROSZKA W FORMIE KWIATU RÓŻY
345.00 złBROSZKA W FORMIE KWIATU RÓŻY
Srebro, próba sterling (925) waga 11,8 g; dł. 63 mm
Puncowanie: Sterling
BROSZKA, Polska, poł. XX w.
460.00 złBROSZKA, Polska, poł. XX w.
Srebro, filigran, zielony agat, waga 7,84 g, 28 x 24 mm
Puncowanie: AK; głowa w chuście
BRANSOLETKA
460.00 złBRANSOLETKA
Srebro, próba sterling (925), złocenie, cyrkonie, waga 18 g, 6 x 5,5 cm, dwusegmentowa
Puncowanie: Sterling
BROSZKA
345.00 złBROSZKA
345.00 złBRANSOLETKA, Chiny, XX w.
690.00 złBRANSOLETKA, Chiny, XX w.
Srebro, próba 925, turkusy, 20,8 g, dł.19,5 cm
Puncowanie: 925 a CHINA
PIERŚCIONEK
460.00 złPIERŚCIONEK
Srebro, czarny onyks, opal, markazyty, waga 9,2 g, wys. 32 mm, śr. szyny 18,5 mm
Puncowanie: NF 925 Thailand
PIERŚCIONEK
345.00 złPIERŚCIONEK
Srebro, próba 925, perła, markazyty, 5,5 g, wys. 23 mm, śr. szyny śr. 18 mm
Puncowanie: 925
BRANSOLETA, Azja Środkowa, 1 poł. XX w.
345.00 złNASZYJNIK, Rosja, XIX/XX w.
1,495.00 złNASZYJNIK, Rosja, XIX/XX w.
Korale, srebro, zapięcie mosiężne, waga całk. 31,5 g, dł. 42 cm
WISIOREK, Polska, Warszawa, po 1963
345.00 złWISIOREK, Polska, Warszawa, po 1963
Srebro, próba 3, agat, waga całk. 6,4 g, śr. 18 mm
Puncowanie: W, głowa w chuście, 3
ŁAŃCUSZEK, Polska, Warszawa, po 1963
345.00 złŁAŃCUSZEK, Polska, Warszawa, po 1963
Srebro, próba 3, waga 13,3 g, dł. 52 cm
BRANSOLETKA Z KŁÓDKĄ, Anglia, Londyn, 1976
172.00 złBRANSOLETKA Z KŁÓDKĄ, Anglia, Londyn, 1976
Srebro, próba sterling (925), waga 8,85 g, dł. 19 cm
Puncowanie: LC; lew kroczący, głowa lwa, B
BRANSOLETKA Z RAKIETAMI DO TENISA
172.00 złBRANSOLETKA Z RAKIETAMI DO TENISA
Srebro, próba 925 (sterling), waga 16 g, dł. 18,5 cm
Puncowanie: 925
BRANSOLETKA
172.00 złBRANSOLETKA
Srebro, próba sterling, filigran, korale; waga całk. 11,3 g, dł.18 cm
Puncowanie: STERLING / HANDMADE / (…)