Wyświetlanie 676–690 z 821 wyników
PIERŚCIONEK Z KOBIETĄ Z WACHLARZEM, Chiny, XX w.
460.00 złPIERŚCIONEK Z KOBIETĄ Z WACHLARZEM, Chiny, XX w.
Srebro, próba 2, filigran, kość, waga całk. 7 g
PIERŚCIONEK, Polska, Warszawa, ok. 1970
460.00 złPIERŚCIONEK, Polska, Warszawa, ok. 1970
Srebro, próba 2, filigran, brązowy onyks, waga całk. 7,7 g
PIERŚCIONEK, Polska, Warszawa, po 1986
172.00 złWISIOREK Z BURSZTYNEM, Polska, po 1963
632.00 złWISIOREK Z BURSZTYNEM, Polska, po 1963
Bursztyn, oprawa srebrna, próba 3, ażurowa, 6,5 x 5,5 cm, łańcuszek metalowy
WISIOREK Z BURSZTYNEM, Polska, 2 poł. XX w.
230.00 złWISIOREK Z BURSZTYNEM, Polska, 2 poł. XX w.
Bursztyn (dł. 3 cm), filigranowa zawieszka (3,2 cm) i łańcuszek srebrzone
PIERŚCIONEK
805.00 złPIERŚCIONEK, Polska, Warszawa, po 1986
172.00 złPIERŚCIONEK, Niemcy, Christian Dior, 1973
345.00 złPIERŚCIONEK, Niemcy, Christian Dior, 1973
Tombak, biały metal srebrzony, imitacje szafiru i diamentów, waga całk. 4,3 g, wys. 24 mm
WISIOR, Polska, ok. 1970
805.00 złPIERŚCIONEK, 2 poł. XX w.
230.00 złGARNITUR Z TURKUSAMI, Rosja, Moskwa, po 1972
345.00 złGARNITUR Z TURKUSAMI, Rosja, Moskwa, po 1972
Pierścionek i dwa kolczyki; srebro, próba 925, turkusy, waga całk. 11,47 g
NAPARSTEK, Rosja, Leningrad, Lentoczmech, 1956
460.00 złNAPARSTEK, Rosja, Leningrad, Lentoczmech, 1956
Srebro, próba 916, emalia, waga 7,78 g, wys.18, śr. 18 mm
PIERŚCIONEK Z ONYKSEM, XX w.
345.00 złPIERŚCIONEK Z ONYKSEM, XX w.
Srebro, biały metal, brązowy onyks, waga całk. 5,67 g ; 20 x 15 mm, śr. szyny, 17,3 mm
BROSZKA W FORMIE KWIATU, Włochy, 2 poł. XX w.
345.00 złBROSZKA W FORMIE KWIATU, Włochy, 2 poł. XX w.
Srebro, próba 800, filigran, waga 7,88 g, dł. 5 cm
BRANSOLETA, Bliski Wschód, XX w.
460.00 zł