Wyświetlanie 16381–16410 z 18280 wyników
Stanisław DYBOWSKI
7,475.00 złStanisław DYBOWSKI
Stanisław DYBOWSKI
7,475.00 złStanisław DYBOWSKI
POD OSTRZAŁEM
Olej, płótno; 94 x 129 cm
Sygnowany p.d.: St_Dybowski_
Stanisław DYBOWSKI
9,600.00 złStanisław DYBOWSKI
MARTWA NATURA Z KWIATAMI I KSIĄŻKĄ
Olej, płótno; 92 x 73 cm
Sygnowany l.d.: St Dybowski-
Na odwrocie kobieta na tle pejzażu
Stanisław DYBOWSKI
7,475.00 złStanisław DYBOWSKI
ZAJĄCE NA POLU
Olej, płótno; 81 x 120 cm
Na odwrocie dwie nalepki z opisem pracy: autorska i CBWA w Warszawie z wystawy Życie w czasach pokoju
Michalina KRZYŻANOWSKA
1,840.00 złMichalina KRZYŻANOWSKA
Stanisław DYBOWSKI
4,600.00 złStanisław DYBOWSKI
Stanisław CZAJKOWSKI
13,824.00 złGENERAŁ PREVOST DE VERNOIS, ok. 1820
3,047.00 złGENERAŁ PREVOST DE VERNOIS, ok. 1820
MALARZ francuski
Friedrich KLOSS
20,700.00 złFriedrich KLOSS
PORTRET MĘŻCZYZNY W CZERWONYM FRAKU, 1788
Płótno (dublowane na bewa-folię), 51,7 x 42,7 cm (owal)
Sygnowany na odwrociu: Fried: Kloss pinxit 1788
NA RYNKU W KAZIMIERZU, ok. 1930
1,495.00 złNA RYNKU W KAZIMIERZU, ok. 1930
233. SZABLA KAWALERYJSKA wz 1822/1884, Francja, Manufaktura Broni w Chatellerault, po 1884
CZTERY WIDELCZYKI KOKTAJLOWE Z KOBIETĄ NIOSĄCA KOROMYSŁO, Polska, Kraków, po 1963
230.00 złCZTERY WIDELCZYKI KOKTAJLOWE Z KOBIETĄ NIOSĄCA KOROMYSŁO, Polska, Kraków, po 1963
Srebro, próba 3, waga 16 g, dł. 10 cm
Puncowanie: w owalu K, głowa kobiety w chuście, 3; FHJ
232. SZABLA KAWALERYJSKA wz 1822/1884, Francja, Manufaktura Broni w Chatellerault, po 1884
1,800.00 zł232. SZABLA KAWALERYJSKA wz 1822/1884, Francja, Manufaktura Broni w Chatellerault, po 1884
Stal, mosiądz, drewno, skóra, dł. całk. w pochwie 110, bez pochwy 105 cm, głowni 91 cm
ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Neuchatel, Doxa, po 1906
690.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Neuchatel, Doxa, po 1906
575.00 złZEGAREK KIESZONKOWY DOMINUS, Szwajcaria, Roskopf, pocz. XX w.
ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Cyma, pocz. XX w.
460.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Cyma, pocz. XX w.
12 ŁYŻECZEK, Polska, Warszawa, złotnik BW, po 1931
1,725.00 zł12 ŁYŻECZEK, Polska, Warszawa, złotnik BW, po 1931
LICHTARZYK, Austria, Wiedeń, Mayerhofer & Klinkosch, 1840
1,062.00 złLICHTARZYK, Austria, Wiedeń, Mayerhofer & Klinkosch, 1840
NÓŻ I ŁOPATKA DO CIASTA, Polska, Warszawa, Stanisław Owczarski, 1921 – 1931
460.00 złNÓŻ I ŁOPATKA DO CIASTA, Polska, Warszawa, Stanisław Owczarski, 1921 – 1931
KOMPLET SZTUĆCÓW NA SZEŚĆ OSÓB, Polska, Warszawa, Wytwórnia Wyrobów Srebrnych, po 1946
690.00 złKOMPLET SZTUĆCÓW NA SZEŚĆ OSÓB, Polska, Warszawa, Wytwórnia Wyrobów Srebrnych, po 1946
575.00 złKOMPLET SZTUĆCÓW NA SZEŚĆ OSÓB, fason Księstwo Warszawskie, Polska, Warszawa, Fraget, XIX/XX w.
FIGURA SŁONIA, pocz. XX w.
1,035.00 złZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Petit, ok. 1820
10,030.00 złZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Petit, ok. 1820
Obudowa brąz złocony, 46 z 30,5 x 10 cm
FLAKONIK NA PERFUMY, Holandia, 1853 – 1906
920.00 złFLAKONIK NA PERFUMY, Holandia, 1853 – 1906
na korku wygrawerowany napis: SOUVENIR
Puncowanie: w owalu liść dębu
069. Stanisław JAKUBOWSKI
500.00 złIgnatz WALSCH
172.00 złIgnatz WALSCH
Stanisław DYBOWSKI
2,070.00 złStanisław DYBOWSKI
GOSPODARSTWO POD ŚNIEGIEM
Gwasz, papier; 32,5 x 42 cn
Sygnowany p.d.: _St_Dybowski _
Stanisław JAKUBOWSKI
172.00 złStanisław JAKUBOWSKI
DREWNIANE CHATY
St Jakubowski
Michał ZABOROWSKI
5,434.00 złStanisław DYBOWSKI
2,875.00 złStanisław DYBOWSKI
GOSPODARSTWO
Olej, pilśnia; 38 x 46 cm
Sygnowany l.d.; St_Dybowski