Wszystkie produkty

Kategoria

Cena

Wyświetlanie 16321–16350 z 18653 wyników

Ilość produktów na stronie:

  • Jan GOLUS

    6,900.00

    Jan GOLUS

    PEJZAŻ Z KOŚCIOŁEM W UCHORSKU, 1931
    Olej, płótno; 53,5 x 72,5 cm
    Na odwrocie szkic olejny – portret kobiety. Na krosnach nalepka papierowa z napisem długopisem: ? litowski | 1931

    6,900.00
  • Michał Maksymilian REKUCKI

    5,300.00

    Michał Maksymilian REKUCKI

    CYGANKI
    Olej, płótno; 95,5 x 60 cm
    Sygnowany czarnym olejem l.d.: M. Rekucki.
    Na odwrocie fragmentarycznie zachowana nalepka: Autor: Michał…| Tytuł: Cyganki| Technika: olej

    5,300.00
  • Jan GOLUS

    8,050.00

    Jan GOLUS

    PEJZAŻ Z KOŃMI PASĄCYMI SIĘ PRZY DRODZE
    Olej, płótno; 65 x 81,5 cm
    Na krosnach nalepka papierowa z napisem długopisem: ? 36kompozycja | 196?
    Obok granatowym olejem: 63, dalej 89 w kole flamastrem

    8,050.00
  • Antoni GAWIŃSKI

    6,600.00

    Antoni GAWIŃSKI

    NOSTALGIA, 1912
    Gwasz, papier; 49 x 71 cm w świetle passe-partout
    Sygnowany czerwonym gwaszem p.d.: [monogram wiązany] 19 AGR 12

    6,600.00
  • H. MALISZEWSKI

    5,175.00

    H. MALISZEWSKI

    PORTRET CYGANKI, lata 30-te XX w.
    Olej, płótno; 96,2 x 88,6 cm
    Sygnowany l.d.: H. MALISZEWSKI

    5,175.00
  • DZBAN, Niemcy lub Czechy, kon. XIX w.

    805.00

    DZBAN, Niemcy lub Czechy, kon. XIX w.

    Szkło zabarwione na brunatno, dmuchane w formie, cyna; wys.: 32 cm, śr. podstawy: 10,3 cm
    Stan zachowania: pęknięcie w dolnej partii ucha.

    805.00
  • WAZON, lata 20-te XX w.

    1,840.00

    WAZON, lata 20-te XX w.

    Szkło opalizujące z odcieniem zieleni; wys. 30,2 cm

    1,840.00
  • WAZON ZDOBIONY DEKORACJĄ PEJZAŻOWĄ I KALIGRAFICZNĄ, Chiny, pocz. XX w.

    1,416.00

    WAZON ZDOBIONY DEKORACJĄ PEJZAŻOWĄ I KALIGRAFICZNĄ, Chiny, pocz. XX w.

    Porcelana malowana podszkliwnie kobaltem; wys. 51,5 cm

    1,416.00
  • NEFRETETE, Niemcy, Bawaria, Rosenthal, lata 40-te XX w.

    1,840.00

    NEFRETETE, Niemcy, Bawaria, Rosenthal, lata 40-te XX w.

    Porcelana częściowo szkliwiona; wys. 28,6 cm
    Sygnowana: zielony stempel Rosenthal Germany w wypukłym ornamencie rocaille | wycisk w masie porcelanowej: 777_1.

    1,840.00
  • 345. BUTLA NA WINO Z DWOMA SMOKAMI, Chiny, kon. XIX w.

    500.00

    345. BUTLA NA WINO Z DWOMA SMOKAMI, Chiny, kon. XIX w.

    Porcelana dekorowana podszkliwnie kobaltem; wylew okuty blachą mosiężną, wysokość: 18,5 cm

    500.00
  • WAZON ZDOBIONY DEKORACJĄ PEJZAŻOWĄ I KALIGRAFIĄ, Chiny, 1 poł. XX w.

    1,416.00

    Porcelana malowana podszkliwnie kobaltem; wys. 49 cm, śr. wylewu 20 cm

    1,416.00
  • BUTLA NA WINO ZDOBIONA SMOKAMI I FENIKSAMI, Chiny, kon. XIX w.

    590.00

    BUTLA NA WINO ZDOBIONA SMOKAMI I FENIKSAMI, Chiny, kon. XIX w.

    Porcelana dekorowana podszkliwnie kobaltem; wysokość: 13 cm

    590.00
  • BUTLA NA WINO Z FENIKSEM, Chiny, kon. XIX w.

    826.00

    BUTLA NA WINO Z FENIKSEM, Chiny, kon. XIX w.

    Porcelana malowana podszkliwnie kobaltem; wysokość: 14 cm<

    826.00
  • Stanisław DYBOWSKI

    2,300.00

    Stanisław DYBOWSKI

    GOŹDZIKI I CYNIE
    Olej, tektura; 38 x 46 cm

    2,300.00
  • Erno ERB

    6,325.00

    Erno ERB

    NA TARGU
    Olej, dykta; 26 x 36 cm
    Sygnowany p.d.: EErb

    6,325.00
  • DOM POŚRÓD DRZEW, 1 poł. XX w.

    1,150.00

    DOM POŚRÓD DRZEW, 1 poł. XX w.

    MALARZ POLSKI
    Akwarela, papier naklejony na tekturę; 23,5 x 32 cm
    Sygnowany l.d.: nieczytelnie

    1,150.00
  • Stanisław DYBOWSKI

    1,725.00

    Stanisław DYBOWSKI

    TRZY RÓŻE W WAZONIE
    Olej, tektura; 23,5 x 17,5 cm
    Na odwrocie ołówkowe szkice ptaków

    1,725.00
  • Danuta BĘBEN-KĄCKA

    3,450.00

    Danuta BĘBEN-KĄCKA

    PEJZAŻ, 1961
    Olej, płótno; 80,5 x 99,5 cm
    Na odwrocie opis autorski: Danuta | Bębnówna | nr. leg. Z.P.A.P. 4377 | Pejzaż | olej – 100 x 80 cm | 1961; fragment nalepki wystawowej

    3,450.00
  • Stanisław DYBOWSKI

    4,025.00

    Stanisław DYBOWSKI

    PEJZAŻ Z DOMEM I CIEPLARNIĄ
    Gwasz, karton; 21 x 29,5 cm
    Sygnowany p.d.: _St_DYBOWSKI_
    Na odwrocie szkic ołówkiem

    4,025.00
  • Stanisław DYBOWSKI

    460.00

    Stanisław DYBOWSKI

    DWÓR POŚRÓD DRZEW
    Ołówek, czarna kredka, papier; 15 x 18,5 cm

    460.00
  • Jan GOLUS

    690.00

    Jan GOLUS

    DZIEWCZYNKA PRZY OKNIE, 1956
    kredki, papier; 34,5 x 24 cm
    Sygnowany p.d.: J. Golus
    Praca wystawiana na monograficznej wystawie pośmiertnej, Jan Golus, CBWA Zachęta, Warszawa 1967

    690.00
  • Stanisław DYBOWSKI

    5,175.00

    Stanisław DYBOWSKI

    KOLOROWE KWIATY I KAKTUSY
    Gwasz, karton; 46 x 38 cm
    Sygnowany p.d.: St Dybowski

    5,175.00
  • Jan GOLUS

    690.00

    Jan GOLUS

    TRZY KOBIETY, 1928
    Ołówek, kradki, papier; 19,5 x 16 cm
    Sygnowany p.d.: J. Golus
    Praca wystawiana na monograficznej wystawie pośmiertnej, Jan Golus, CBWA Zachęta, Warszawa 1967, kat. poz. 149

    690.00
  • Jan GOLUS

    920.00

    Jan GOLUS

    PEJZAŻ MAZURSKI, 1960
    Węgiel, papier; 9,5 x 14 cm
    Sygnowany p.d.: J. Golus
    Praca wystawiana na monograficznej wystawie pośmiertnej, Jan Golus, CBWA Zachęta, Warszawa 1967, kat. poz. 307

    920.00
  • Jan GOLUS

    690.00

    Jan GOLUS

    TROJE DZIECI PRZY STRACHU NA WRÓBLE, 1950
    Ołówek, papier; 23 x 30 cm
    Sygnowany p.d.: J. Golus
    Praca wystawiana na monograficznej wystawie pośmiertnej, Jan Golus, CBWA Zachęta, Warszawa 1967, kat. poz. 222

    690.00
  • Jan GOLUS

    690.00

    Jan GOLUS

    SIEDZĄCA DZIEWCZYNKA, 1959
    Ołówek, papier kratkowany; 13,5 x 18,5 cm
    Sygnowany p.d.: J.Golus
    Praca wystawiana na monograficznej wystawie pośmiertnej, Jan Golus, CBWA Zachęta, Warszawa 1967, kat. poz. 302

    690.00
  • Jan GOLUS

    920.00

    Jan GOLUS

    PEJZAŻ, 1960
    Czarna kredka, papier; 14,5 x 19,5 cm
    Sygnowany p.d.: J. Golus
    Praca wystawiana na monograficznej wystawie pośmiertnej, Jan Golus, CBWA Zachęta, Warszawa 1967, kat. poz. 308

    920.00
  • Jan GOLUS

    690.00

    Jan GOLUS

    KOŃ W UPRZĘŻY, 1950
    Ołówek, papier; 14 x 22 cm
    Sygnowany p.d.: J. Golus
    Praca wystawiana na monograficznej wystawie pośmiertnej, Jan Golus, CBWA Zachęta, Warszawa 1967, kat. poz. 223

    690.00
  • PAMIĄTKI PO BOLESŁAWIE SZYMANOWSKIM

    3,220.00

    PAMIĄTKI PO BOLESŁAWIE SZYMANOWSKIM

    ur. 26.10. 1891 Rzechta, pow. Turek, zm, 2.07.1964 Warszawa. Kapitan wojska polskiego. Od 1. X. 1914 służył w legionach, potem w wojsku polskim1. Pułku Piechoty 1 Brygady Legionów, oficer intendentury Wojska Polskiego w 1 dywizji Legionów, uczestnik walk o Wilno i wojny bolszewickiej. We wrześniu 1939 r. opuscił polske by przez Rumunię przedostać się do Francji, gdzie wstąpił do formowanego tam polskiego wojska. Po klęsce Francji przebywał w Wielkiej Brytanii, gdzie został oficerem kontraktowym PSZ. Po zakończeniu działań wojennych zajmował się Polakami w obozie przejściowym dla przesiedleńców w Göttingen. Do Polski wrócił w 1948 r. Działacz harcerski i organizacji młodzieżowych. Odznaczony m.in. Krzyżem Niepodległości.
    Bolesław Szymanowski

    3,220.00
  • WILLMANN

    2,950.00

    WILLMANN

    SKŁÓCONA PARA, 1860

    2,950.00