RYNGRAF Z MATKĄ BOSKĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, Polska, XX w.

402.00

Srebro, próba 3, złocenie; waga 18 g, 63 x 55 mm
Dwuwarstwowy
Puncowanie: w owalu w, głowa kobiety w chuście,3; V