MEDAL, EUGÈENE DEFACQZ, 1842

920.00

Brąz złocony, śr.50 mm
A: głowa z lewo, napis: EUGÈENE DEFACQZ GR. MAIT. DE L’ORDRE MAÇ.EN BELGIQUE; sygnatura: HART F.

EugÈene Defacqz – polityk belgijski (1797 – 1871), wielki mistrz loży masońskiej