Wyświetlanie 16336–16350 z 18283 wyników
TACA, Śląsk, Wałbrzych (Waldenburg), Carl Krister Porzellanfabrik, po 1840
747.00 złTACA, Śląsk, Wałbrzych (Waldenburg), Carl Krister Porzellanfabrik, po 1840
Porcelana, niebieska farba naszkliwna, złocenie
Sygnowana kobaltem: berło | KPM
FILIŻANKA DO MOKKI, Czechosłowacja, okres międzywojenny
115.00 złFILIŻANKA DO MOKKI, Czechosłowacja, okres międzywojenny
Porcelana, nadruk barwny, złocenia, wys. 5, śr. 5 cm
Sygnowany złotym drukiem: Made in | Czechoslovakia
1,725.00 złPÓŁMISEK DEKOROWANY W NIEMIECKIE KWIATY, Niemcy, Saksonia, Miśnia, poł. XVIII w.
Porcelana, farby naszkliwne, wys. 6,5, śr. 38 cm
Stan zachowania: szczerba, rysy, przetarcia malatury
WAZON Z PODSTAWKĄ, 1 poł. XX w.
230.00 złWAZON Z PODSTAWKĄ, 1 poł. XX w.
SPODEK, Rosja, ok. 1840
230.00 złSPODEK, Rosja, ok. 1840
Porcelana, zielona farba naszkliwna, złocenie; śr. 12,5 cm
Stan zachowania: pęknięcie, szczerba na krawędzi
POPIELNICZKA Z MAŁPKĄ PATRZĄCĄ PRZEZ LUNETĘ, ok. 1930
517.00 złPOPIELNICZKA Z MAŁPKĄ PATRZĄCĄ PRZEZ LUNETĘ, ok. 1930
Mosiądz, marmur; wys. 12, śr. 15,5 cm
Stan zachowania: szczerba na krawędzi
Audrey IVEENIAUS
805.00 złAudrey IVEENIAUS
DZIEWCZYNA W CZARNYM KAPELUSZU
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; 31,5 x 24 cm (owal)
Sygnowana: Audrey Iveeniaus; wyciskiem: 7908
ZESTAW SZTUĆCÓW, Polska, Warszawa, Fraget, 1896 – 1914
920.00 złJan Maria GISGES
172.00 złJan Maria GISGES
PIEŚNI O ZAMKU KRÓLEWSKIM
z linorytami Krystyny Bieniek
Pracownia Sztuk Plastycznych, Warszawa, 1972
WAZKA Z GŁOWAMI KOZŁÓW, Niemcy, Porzellanfabrik C.M. Hutschenreuther , oddział artystyczny w Dreźnie, 1918 – 1945
805.00 złWAZKA Z GŁOWAMI KOZŁÓW, Niemcy, Porzellanfabrik C.M. Hutschenreuther , oddział artystyczny w Dreźnie, 1918 – 1945
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 20 cm
Sygnowana w złotym owalu: Really Handpainted | między datami 1814, 1914 pod koroną herb z trójpolowy z literami C, M, HR | Hutschenreuther | Dreseden-China; Dresden handpainted; czarną farbą odręcznie: G. Hamiel | pinse | D 317
Stanisław ŁAZOREK
2,530.00 złZdzisław Roman LACHUR
2,300.00 złZdzisław Roman LACHUR
NAUKA Z TALMUDU, po 1982
Technika własna sklejka; 59,5 x 45 cm
Sygnowany p.d.: ZLACHUR
SAMOWAR, Fabryka Spadkobierców W.S. Bataszewa, Tuła, Rosja, po 1899 r.
920.00 złSAMOWAR, Fabryka Spadkobierców W.S. Bataszewa, Tuła, Rosja, po 1899 r.
Metal niklowany, drewno; wys. 46 cm
SAMOWAR TYPU KIELISZEK, Rosja, XIX/XX w.
500.00 złSAMOWAR TYPU KIELISZEK, Rosja, XIX/XX w.
Piotr STACHIEWICZ
10,350.00 złPiotr STACHIEWICZ
GAŁĄŹ KWITNĄCEGO KASZTANOWCA, 1912
Tempera, karton; 57 x 109 cm (w świetle ramy)
Sygnowany l. śr.: P. STACHIEWICZ.
Na odwrocie nalepka wystawowa TPSP w Krakowie z 1912 r. z opisem pracy