Wyświetlanie 16321–16335 z 18290 wyników
Jean-Baptiste CARPEAUX
5,750.00 złJean-Baptiste CARPEAUX
GŁOWA DZIEWCZYNY
Brąz, czarny marmur (podstawa), wys. całk. 35 cm, podstawa 12 x 10 x 12 cm
Sygnowany J B.Carpeaux
SAMOWAR Z TACĄ, Rosja, XIX/XX w.
1,380.00 złIKONA ŚWIĄTECZNA – PRAZDNIK Z CYKLEM PASYJNYM, Rosja, Palech (?), XIX w.
11,500.00 złIKONA ŚWIĄTECZNA – PRAZDNIK Z CYKLEM PASYJNYM, Rosja, Palech (?), XIX w.
Tempera, złocenie, deska; 47,5 x 38,5 cm
IKONA, ŚWIĘTY MIKOŁAJ CUDOTWÓRCA, Rosja, pocz. XIX w.
12,650.00 złIKONA, ŚWIĘTY MIKOŁAJ CUDOTWÓRCA, Rosja, pocz. XIX w.
Tempera, złocenie, deska, 53,5 x 45,5 cm
Wokół pola centralnego sceny z życia świętego
IKONA, MATKA BOSKA KAZAŃSKA, Rosja, po 1870
2,875.00 złIKONA, MATKA BOSKA KAZAŃSKA, Rosja, po 1870
Tempera, złocenie, deska, kowczeg; 31 x 26 cm
IKONA, ŚW. MIKOŁAJ, Rosja, XIX w.
2,875.00 złIKONA, ŚW. MIKOŁAJ, Rosja, XIX w.
Tempera, złocenie, deska; 44 x 38,5 cm
IKONA, ŚWIĘTY JAN WOJOWNIK, Rosja, XVIII w.
20,700.00 złIKONA, ŚWIĘTY JAN WOJOWNIK, Rosja, XVIII w.
Tempera, złocenie, deska, kowczeg; 32,5 x 26,5 cm
4,025.00 złIKONA, ŚW. MIKOŁAJ, Rosja, XIX w.
Tempera, złocenie, deska, kowczeg; 31 x 27,5 cm
Malowana na starszej desce
ZEGAR, Austria, Wiedeń, około 1815-25
7,820.00 złZEGAR, Austria, Wiedeń, około 1815-25
IKONA, ELIASZ NA WOZIE OGNISTYM, Rosja, XVII/XVIII w.
4,025.00 złIKONA, ELIASZ NA WOZIE OGNISTYM, Rosja, XVII/XVIII w.
Tempera, deska, podwójny kowczeg; 31 x 27,5 cm
IKONA, MATKA BOSKA Z GRUPY DEESIS, Rosja, XIX w.
5,520.00 złIKONA, MATKA BOSKA Z GRUPY DEESIS, Rosja, XIX w.
Tempera, deska, płytko kowczeg; 44 x 39 cm
IKONA, WNIEBOWSTĄPIENIE, Rosja, XVII w.
23,000.00 złPOPIELNICZKA W STYLU ART-DECO, Anglia, Birmingham, Cooper Brothers & Sons, 1920
460.00 złPOPIELNICZKA W STYLU ART-DECO, Anglia, Birmingham, Cooper Brothers & Sons, 1920
Srebro, próba sterling, waga 95 g; wys. 1,5, śr. 12 cm
Wyryte: Noné
Puncowanie: CB&S; kotwica, lew kroczący; V
SITKO DO CUKRU PUDRU, Anglia, Londyn, William Eley & William Fearn, 1821
402.00 złSITKO DO CUKRU PUDRU, Anglia, Londyn, William Eley & William Fearn, 1821
Srebro, próba sterling, waga 44 g, dł. 15,7 cm
Puncowanie: II | WEWF | głowa lwa | lew kroczący | f | popiersie króla
SOLNICZKA I PIEPRZNICZKA, Stany Zjednoczone, XIX/XX w.
345.00 złSOLNICZKA I PIEPRZNICZKA, Stany Zjednoczone, XIX/XX w.
Srebro, próba sterling, niebieska emalia; waga 80 g, wys. 2,5, sr. 4,3 cm
Puncowanie: w owalu monogram wiązany AO; STERLING
Stan zachowania: odprysk emalii