PÓŁMISEK DEKOROWANY W NIEMIECKIE KWIATY, Niemcy, Saksonia, Miśnia, poł. XVIII w.

1,725.00

Porcelana, farby naszkliwne, wys. 6,5, śr. 38 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze; wyciskiem: a
Stan zachowania: szczerba, rysy, przetarcia malatury