Wyświetlanie 9841–9855 z 10244 wyników
Talerz
920.00 złZestaw 11 filiżanek, Herend, Węgry, po 1949
4,600.00 złZestaw 11 filiżanek, Herend, Węgry, po 1949
Porcelana, malatury naszkliwne, złocenia;
średnica filiżanki: 10,9 cm;
średnica spodka: 16,2 cm
Sygnowane: Spodki: naszkliwnie niebieska pieczęć z herbem i napisem HEREND HUNGARY HANDPAINTED | naszkliwnie: AP | naszkliwnie cyfra 211 (na 6 spodkach) i 11 (na 5 spodkach) Filiżanki: naszkliwnie niebieska pieczęć z herbem i napisem HEREND HUNGARY HANDPAINTED | wycisk w masie (na niektórych niewyraźny) HEREND 702 | naszkliwnie: 702 | naszkliwnie: 211 (5 sztuk), 241 (2 sztuki), 11 (3 sztuki), 166 (1 sztuka)
Patera
2,300.00 złJÓZEf GRACZYŃSKI
748.00 złJAN GOLUS
10,925.00 złTOMASZ KAZIKOWSKI
1,035.00 złTADEUSZ SPRUSIAK
1,380.00 złTADEUSZ SPRUSIAK
2,300.00 złWŁODZIMIERZ ZAKRZEWSKI
3,450.00 złZDZISŁAW ROMAN LACHUR
5,175.00 złZDZISŁAW ROMAN LACHUR
5,175.00 złMALARZ NIEOKREŚLONY, ok. poł. XX w.
2,300.00 złŁOPATKA DO SUFLETU LUB PASZTETU, Wielka Brytania, ok. 1900
230.00 złMALARZ ROSYJSKI LUB FIŃSKI, 4. ćw. XIX w.
6,900.00 złMALARZ FRANCUSKI LUB NIEMIECKI, 4. ćw. XIX w.
1,495.00 zł