Dante Alighieri, Włochy, 2 połowa XIX w.

2,200.00

Fajans delikatny, szkliwo ołowiowo-boraksowe; wys. 42 cm
Stan zachowania: uzupełnienia dłoni

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25

SKU: 360906 Kategorie: ,