6 ŁYŻECZEK, Śląsk,Wrocław, J. Bruschke, pocz. XX w.

600.00

Srebro, próba 800, czerpaczki złocone, waga 142 g, dł. 14 cm

Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, J.B.N.