CUKIERNICA Z ŁYŻECZKĄ, Polska, Warszawa, Ian Anderson Manufactory, pocz. XXI w.

690.00

Srebro, próba 925, waga 160 g; 8 x 12,5 x 8,5 cm
Puncowanie: IANDERSON, W 925, głowa w chuście